2737
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بری دست پر بیای با خبرای خوب      

قربونت برم آنادجون. ایشاالله عزیزم. 😘😘😘😘😘😘

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
ایشالله به سلامتی  البته من کلا به شبهای قمر در عقرب و این حرفا اعتقادی ندارم و به نظرم هر شبی ...

نه این حرف نزن از نظر علمی هم ثابت شده اتفاقا چند روز پیش یه مستند نشون میداد که هر ماه یه روزایی انرژی خورشید و ماه عمود به زمین میشه و بیشترین انرژی وارد میشه .این چیزا تو همه احادیث اومده و کم کم دارن اروپاییا به علمش میرسن.کائنات پر از انرژی منفی و مثبت و یه روزای خاصی نباید ....

2728
نه این حرف نزن از نظر علمی هم ثابت شده اتفاقا چند روز پیش یه مستند نشون میداد که هر ماه یه روزایی ان ...

شاید حرفِ شما درست باشه ولی من اصلا دلم به این حرفا نیست و بهشون اهمیتی هم نمیدم 

البته اگه شما به انرژی ها خیلی معتقد باشین بیشتر هم در تیررس این مسائل قرار میگیرن چون همیشه نمیشه همه چی رو کنترل کرد البته باز هر کسی نظری داره و نظرش هم محترم هست

سرِ بارداری خودِ من خیلی ها بهم گفتن که چشم خوردم 

چون من اصلا ویار نداشتم و اصلاهم تنبل نشده بودم و هرروز هم میومدم سر کار برعکس همکارم که دو هفته بعد از من باردار شد و هی استراحت مطلق بود

ولی به نظر من حرفشون خنده دار اومد 

این یه اتفاقی بود که باید واسه میفتاد 

تو زندگیم هیچ وقت ذهنم رو به اون سمت نبردم

اینطوری ذهنم آرومترِ

وگرنه که آدم هی باید از شب و روز و غروب و حرف این و اون بترسه

البته این نظرِ من هست

نه این حرف نزن از نظر علمی هم ثابت شده اتفاقا چند روز پیش یه مستند نشون میداد که هر ماه یه روزایی ان ...

بعد اینکه شما میگین تو یه روزای از سمت خورشید انرژیِ بیشتری به زمین میرسه درستِ

ولی نه انرژیِ که روی انسان و تولید مثلش بخواد تاثیر بزاره

در واقع بر اثر یه سری از طوفانهای و انفجارات نوترونی که روی سطح خورشید انجام میشه ذرات باردار توی فضا پرتاب میشن و وقتی به جو زمین میرسن یه سری اتفاقاتی میفته که خیلی بحثش مفصلِ اینجا جاش نیست ولی نتیجش میشه شفق قطبی که تو کشورهای اسکاندیناوی و قطب دیده میشه بخاطر میدان مغناطیسی خودِ زمین و البته یه سری اختلالات رادیویی، این زیاد به شبای قمر در عقرب ربطی نداره 

یه پدیده ی فیزیکی هست

ضمناً پروژه ی پایان نامه ی خودِ بنده م تو دوران فوق بی ارتباط به این جریان نبود

سلام بچه ها من رفتم سونو فولیام ۱۹ ۱۷ ۱۵ و ی ۱۱ بود گفت س شنبه hcg بزن اما گفت باید در نظر بگیری تخمدانات التهاب پیدا میکنه و شاید بری بیمارستان ایناروهن درنظر بگیر و بدون دارو هم فولیکول نداری میخوای همینطوری اقدام کن تا هروقت خدا میخواو باردار بشی حالا موندم چ کنم من با این دفه میش ۳ دوره کهhcg زدم

خدایاشکر🌹
سلام بچه ها من رفتم سونو فولیام ۱۹ ۱۷ ۱۵ و ی ۱۱ بود گفت س شنبه hcg بزن اما گفت باید در نظر بگیری تخم ...

ایشالله که این ماه نتیجه میگیری عزیزم. فولی19 هم سایزش خیلی خوبه تا میخواد آزادبشه سایز فولیهات بیشترهم میشه عزیزم. خیلیا با فولی ریزتر 17 یا 15 یاحتی کوچیکتر باردارشدن. فقط خدا باید بخواد امیدتو از دست نده عزیزم. چه داروهایی داده بودمصرف کنی برای اینکه اندازه فولی به اندازه یه فولی بالغ بشه؟ 

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
2738
سلام بچه ها من رفتم سونو فولیام ۱۹ ۱۷ ۱۵ و ی ۱۱ بود گفت س شنبه hcg بزن اما گفت باید در نظر بگیری تخم ...

عزیزم چرا یکی دو ماهی به خودت استراحت نمیدی؟

و بدون در نظر گرفتن ماه و روز و اینا اقدام کنی؟

و ضمن اینکه ورزش کنی

آره خیلی زیادِ آخه سارا جان شما تازه اومدی  من بچم رو تو 20 هفتگی از دست دادم چون تو اکوی قلب ...

اناد عزیزم واقعا مناسفم..راست میگی بچتو از دست دادی...خیلی مناسف شدم خدا عوضشو صحیح سالم برات بزاره انشالله هرجه زودتر ..خیلی وقته نبودم تاپیکو باز کردم دیدم صفحه نهصدو خورده ایه باز کردم پیام شمارو دیدم قلبم ریخت واقعا ..حکمت خدارو نمیدونیم ک..قطعا خیر بزرگی درش هست

گرنگهدار من انست که خود میدانم....شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
باشه مرسی گلم همش فکرم درگیرش بود 😙😙

وای مدا جون یک ساعت پیش خواب بودم خواب دیدم اومدی و گفتی بی بی هاله انداخته  من قبل از مثبت شدنِ بی بی خودم خواب دیدم که مثبت شده و همون ماه مثبت شد. امیدوارم اینبارم درست خواب دیده باشم. 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
سلام مدآ جون خوبی عزیزم؟ نه هیچ مشکلی پیش نمیاد بیخودی استرس ندین به خودتون بزارین اعصابتون راحت ...

وای زندگییییییییی هزیزم شمام باردارییییی ای خدا شکررررر....طبیعی اقدام کردی دوستم یا یادمه قرار بود بری برای درمانو لقاح ..؟؟؟خیلی خوشحالم برات ...

وای مدا جون یک ساعت پیش خواب بودم خواب دیدم اومدی و گفتی بی بی هاله انداخته   من قبل از مثبت ش ...

ساغر عزیزم خوبین شماااا ..همیشه بیادتون بودمم‌ خداروشکر عزیزم میبینم چیزی نمونده به اومدن فرشتت..جلو جلو تبریک میگم بهت