2733
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187498 بازدید | 22308 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالله همین نزدیکیا واسه تو این همه هیجان خواهیم داشت زندگی    

ووووووی

دام قنج رفت اینجوری گفتی🙊🙊🙊

من امروز 5 ماهم تموم میشه

از فردا میرم تو 6 ماه

هنوز که هنوزه باورم نمیشه تو واقعیته و فکر میکنم دارم خواب میبینم

2731
لاله جون دوزه آمپول تو چند بود؟سینال اف

سلام مداجون خوبی عزیزم؟ من 8 تا آمپول داشتم روزی یکی از سه پریودی. قرص کلومفین هم5تا دونه از پنج پریودی میخوردم عزیزم

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
بچه ها من الان دکتر بودم. همه چیز عالی بود . غزلم ماشالله حسابی تپلی شده. الان که 35 هفته و 3 روزم و ...

سلام ساغرجونم. خوبی عزیزم؟ خیلی خوشحال شدم که اوضاع خوبه ایشالله این چندروز هم به سلامت بگذرونی گلم به زودی عکس خوشگل خانم تپلی رو میبینیم 😍😍😍😘😘😘

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
ساغر جون حالت چطورِ این روزای آخر چطوری داری میگذرونی؟؟؟!! دیگه روز شماری داری     &nb ...

قربونت برم عزیزم. راسش این اخریا سخت شده. جابجاییم مخصوصا بلند شدن و نشستن و جابجا شدن وقتی خوابم خیلی واسم سخت شده انگار وزنه 100 کیلویی بهم وصلِ . با وجود اینکه کمتر از بارداری قبلی وزن اضافه کردم. 

خشکی مفاصل و درد مفاصلم ک هست. اما به هر حال میگذره دیگه. 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
سلام ساغرجونم. خوبی عزیزم؟ خیلی خوشحال شدم که اوضاع خوبه ایشالله این چندروز هم به سلامت بگذرونی گلم ...

سلام دوستم. خوبیم خداروشکر. خودت خوبی؟ 

انشالله عزیزم . دعامون کن. 

ن عزیزم دکتر گفت یکشنبه برم یعنی فردا خیییلی استرس دارم اولش خیلی امید داشتم حتما رشد میکنه اما الان ...

چرا ناامیدی؟ناامیدی اصلا با وجوده خدایِ ب این مهربونی و بزرگی معنی نداره عزیزم. مطمئن باش بهترینا واست اتفاق میفته. 

چرا ناامیدی؟ناامیدی اصلا با وجوده خدایِ ب این مهربونی و بزرگی معنی نداره عزیزم. مطمئن باش بهترینا وا ...

نمیدونم عزیزم والا چرا ناامیدم شاید فک میکنم بازم نمیش مث همیش 

احساسم میگه خیییلی ادم صبور ارومی هستی 

خدایاشکر🌹
2706