2733
2734
من ایت ماه 16 پری کیتم مثبت شد و نزدیکی داشتم وامروز که 28 پری بودم به خودمم مشکوک بودم ولی همین الان دردم گرفت و لک دیدم لطفا کمک کنید ماه پیش32 روز پری شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این جوری که بوش می یاد پری خانوم اومده اخه خیلی درد دارمو ودیگه خونی شد قهوهای نیست خدایا این ماه هم رفت فکر می کردم این ماه تا محرم نیومده حامله می شمو و امام حسین حاجتم داده اخ خدا بغض داره خفهام می کنه کی رو دارم که باهاش دردو دل کنم شوشو که نمی دونه که من چه قدر زجر می کشم که ایا پری میاد یا نه ؟نکنه مامان شده باشم؟ وای مامانای گل می شه واسه منه دل شکسته هم دعا بکنید
من دقیقا امروز15روزه که امپولhcg زدم و دوره هام33-34 هستن یعنی من قانونا باید جمعه پری بشم.حالا:دیشب شوشو فیلش یاد هندستون کرد یه یه ساعت بعدش که رفتم دستشویی روی دستمال یه چیزای قهوه ای بود انگار مثلا یه چیزای اضافی باشن امروز صبح که رفتم دستشویی خون اومد البته صورتی.کمرم هم از پریروز درد داره. به نظرتون میخوام پریود بشم اونم 5روز زودتر ؟اینقدر زود سابقه نداشته ماه قبل 2روز زودتر شدم اما5روز سابقه نداشته.روی نوار بهداشتی چیزی نیست اما دستشویی که میرم خون میاد.دارم ددوونه میشم.کسی مثل من بوده؟
salam behamegi enshalah be haghe hamin rozye aziz khoda behame montazera yenini salem bede bacheha nazr konid enshalah sale dige bajojoha berid hamayeshe shirkharan.darzemn man sare hardo hamelegi lak didam albate sare dovomi ke daghighan mesle soghol jon shodam bade nazdiki raftam wc vay yekalame azam khon omad dashtam sekte mikardam akhe gharar bod saate 10 javabe azamo bedan ta on moghe khabidam va nahayatan javab + bod
2740
مامان جون همش احساس میکنم داره میاد .از دیروز که نوار گذاشتم روش چیزی نیست اما دستشویی که میرم خون میاد البته به زور و روی دستمال بعضی وقتها قهوه ای میشه بعضی وقتها خونی.نمیدونم امروز رو روز2حساب کنم و مثل ماه قبل برم دکتر؟