2737
2739
عنوان

واقعا اگه به عکس بچه خوشگل نگاه کنم بچه م زیبا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 60929 بازدید | 154 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من نه چشم رنگی م نه آقامون ، بچه هام چشم رنگی شدن

ی استاد ژنتیک داشتیم میگفت این موارد به خاطر ژن نهفته ست شاید اصلا هیچ موردی اطرافتون ندیده باشین اینجوری ولی فقط واسه ی نفر این ژن نهفته آشکار بشه

خداوندا عاشقان را جان تو و جانان تو باش
2738
دکتر برای پیش از بارداری رفتم ازمایش گرفت ازم گف مشکلی نیس ولی سونو و اینا نرفتم 

برعکس من که سونو و ازمایش رفتن ولی معاینه ترفتم البته خیلی قبل ترش

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

خانمها دعا کنید منم این ماه دیگه باردار شم ،،، خیلی سخته ، دوساله زندگی کردن یادم رفته

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
خانمها دعا کنید منم این ماه دیگه باردار شم ،،، خیلی سخته ، دوساله زندگی کردن یادم رفته

ایشالا حتما میاری.نگران نباش.منم منتظرم.هرچی خدا صلاح بدونه همون میشه

به پایان فکر نکن اندیشیدن به پایان هر چیز شیرینی حضورش را تلخ می کند بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست … مثل آغاز
براي اين كه بچه از هفت نسل قبل ترش ژن ميگيره يا به عبارتي ژن ها ميتونن تا هفت نسل بعد باقي بمونن و م ...

بله بی تاثیر نیس ولی بخوای برگردی میشه بگی چشم رنگی از کجا اومده؟

من ژنتیک قبول دارم ولی اینایی که میگن حتماااا باید مادر یا پدر رنگی باشه صرفا درست نیس.

★اَلّـہـمَ صـَݪ عـَݪۍ مـُحـَمَدوآݪِ مُـحَــمَـد★

الهی عزیزمممم ، ان شاء الله بیای و خبر بارداریتو بدی

★اَلّـہـمَ صـَݪ عـَݪۍ مـُحـَمَدوآݪِ مُـحَــمَـد★
2706