2733
2739

ميشه راهنمايى كنيد

دخترم،بیش از اینکه تو به وجودم نیاز داشته باشی من به تو نیاز دارم ،به بودنت،بوییدنت،لمس وجودت.عاشقتم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خالم بادستگاهش سوراخ کرد چهارروز بعددراوردم

من!..بدنام عالم شم شبام همه ماتم شَن،محاله از دوتا چشمای مهربون تو رد شم...تو!..باید مال من باشی آروم تنم باشی خوبه دیوونگی باتو نمیخام دیگه آدم شم..‌... 
2731

خيلى بدم مياد ازش چون ميخى هست ،پمادم ميره پشتش،يكى از گوش هاش هم پشتش يكم ترشح داره ولى دارم مرتب پماد ميزنم

دخترم،بیش از اینکه تو به وجودم نیاز داشته باشی من به تو نیاز دارم ،به بودنت،بوییدنت،لمس وجودت.عاشقتم...
2738
منم میخوام نی نی دنیا اومد گوشش رو سوراخ کنم نمیدونم کی ببرمش دلم نمیاد کوچولوعه گناه داره

نه گناه داره،دختر من سه سالشه خودش خواست كه سوراخ كرديم اما گريه كرد زياد بعدشم نميذاره درست براش پماد و الكل بزنيم

الان يه هفته شده .چرا ميگن دو هفته بعد دربياريم

نه گناه داره،دختر من سه سالشه خودش خواست كه سوراخ كرديم اما گريه كرد زياد بعدشم نميذاره درست براش پم ...

باباش و مامانم اینا میخوان طلا بخرن واسش کادو ،شوهرمم میگه گوشواره

واسه دخترم هانا دعا کنید سالم به دنیا بیاد
باباش و مامانم اینا میخوان طلا بخرن واسش کادو ،شوهرمم میگه گوشواره

مباركش باشه عزيزم

من پنج روز بعد طلاشو انداختم موقع در آوردن يه ذره خون اومد يه گوشش

ولى دكتر گفت هر چه زودتر طلاشو بنداز چون طلا خودش زودتر زخمو خوب ميكنه حالا نميدونم...

آرزو میکنم که به آرزوت برسی 🥰
2706