2733
2734
عنوان

شما حاضرید فرزندخوانده داشته باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41570 بازدید | 728 پست
سلام عزیزم بعضی آقایون این تصور رو دارن که اون بچه ها نحس و شوم هستن ، با اومدنشون زندگی از هم پ ...

از بس عقب افتاده ان اتفاقا اقايوني هم هستن كه با كمال ميل  استقبال ميكنن از اينففكر.اؤني كه باعث شومي ميدونه خدا خودشو زده كه همجين فكرايي تو سرش كذاشته قابل ترحمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اما در کل یتیم نوازی خیلی ثواب داره. و هرکس بتونه این کار رو بکنه خیر دنیا و آخرت رو براش داره

عزيزم اين حرف شما كاملا مثل اين ميمونه مه من نرم لباس بخرم جون ممكنه لباسم باره بشه جون مراقبت از لباس سخته.

درضمن خدمتتون عرض كنم فرشته هاي ما يتيم نيستن و به يتيم نوازي هم نيازي ندارن بجه هاي ما بدر ومادردارن و بدر ومادرشونم حاضرن جون بدن براشون و در تربيتشون لحظه ايي دريغ نميكنن و خيلي هم حساس تر از بدر ومادر بيولوزيكن.فرشته هاي ما بجه هاي ما هستن و يتيم نيستن 

كاااااش اين و بفهمن مردم فهميدنش جيز سختي نيس ولي نميدونم جرا برا بعضرا اينقدر سنكينه فهميدنش

من بارها گلریزونشونو رفتم خیلی ناراحت کنندست خیلی از خانواده های بی بضاعت از روستا میان دختر از پرور ...

ببخشید یعنی روستاییها دخترها رو بعنوان عروسشون میبرند؟

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
2738
سلام عزیزم بعضی آقایون این تصور رو دارن که اون بچه ها نحس و شوم هستن ، با اومدنشون زندگی از هم پ ...

وا خیلی ام ثواب داره یتیم و پرو بالشو گرفتن کلی برکت میده ب زندگی 

شوهر من ک موافقه همچین دیدی هم نداره

همسر من که صددرصد موافقه و این کارم حتما تو برنامه های زندگیمون هست . 

این تفکراتم نداره که پسر به زنش چش داره اینطوری باهش باید زن توخونه حبس بشه که یه مرد بهش نظر نداشته باشه . 

شما حق ندارید از طرف مقابلتون انتظار داشته باشید که گذشته نداشته باشه  ... ‏اما این حق رو دارید که وقتی باشماست گذشته رو تموم کرده باشه

بله دوست دارم تا شرایطش جور بشه برام یا نه

کاش اگر کسی اینکارو کرده راجع به برخورد اطرافیان بگه.

چون من فکر میکنم مثلا یه نفر و همسرش قبول کنن و یه بچه رو به فرزندخوندگی بگیرن آیا اقوام و بستگان چه برخوردی خواهند داشت؟ تو روحیه خودشون و بچه اثر بد نذاره؟

با وجود اینکه مسئولیت سنگینی داره بله من حاضرم کودکی رو به فرزندی بپذیرم .و به نظرم بهتره به جای اینکه خودم انسانی رو به این دنیای بی رحم بیارم ، انسانی رو از محیط سرد پرورشگاه نجات بدم و محکم در آغوش بگیرم .با اینکار زندگی جسم فانی ام معنی پیدا میکنه. و تا جاودانگی شاد خواهم بود.