2733
2739
عنوان

هفته دیگه وقت سزارین داشتم پشیمون شدم😯

| مشاهده متن کامل بحث + 6958 بازدید | 193 پست
عزیزم بستگی به شرایط بدنت داره مثلا من نسبتا زایمان راحتی داشتم و درد خیلی شدیدم یه چی حدود نیم ساع ...

عزیز پیاده روی داشتی واسه زایمان؟

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از جمعه ک فهمیدم باردارم کلا دارم گریه میکنم تو این سه روز ۶۰۰گرم کم کردم همشم بخاطر سزارین لعنتیه‌.البته نریزید سرم😁بعضی ها واسشون راحته ولی واسه من در حد مرگ بود

خدایا خودت مواظب گل پسرام باش❤❤

بعدم بخیه طبیعی هم بخیست،اونم اونجا! فك كن خونم از رو بخیه هات رد بشه!

من رفتم برا عمل لایبا( زیبائی،مال اون ناحیه)

دكتر گف بیهوشی،گفتم بی حس كنین، گف نمیتونی دردشو تحمل كنی!

بعدم برا بخیشم باید3روز مطلق استراحت كنی

بعد من نمدونم چرا میگن طبیعی بعدش درد نداره!!!!!!!

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است
2731

اينا چه حرفهاييه اخه 

من اصلا خونريزي هم نداشتم حتي موقع ترخيص دكتر گفت خونريزي داشتي بيا مطب  سر ٤٠ روز هم پويود شدم 

٤ ماه بعدشم باردار شدم 

شوهرت رفته مقاله هاي عهد بوق رو خونده احتمالا 

دور از جون بچت برو بيمارستان هاي نوزادان رو ببين كه سر زايمان طبيعي چه بلاها سرشون اومده

سزارين اسيبي هم بزنه به خودته نه بچت

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

خواهرم سزارین کرد همون روز که از بیمارستان اومده بود پا میشد تمام کاراشو میکرد اصلا فراتر از انتظار عملش خوب بود😊خوب اگه طاقت درد کشیدن طبیعی رو داری حرفی نیست البته اگه حینش جیغ نزنی بگی سزارینم کنین 😉

2738

عزیزم مبارکه قدمش خیر باشه انشاالله

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

سزارین من که خیلی بد بود بعد عمل اصن نمیتونستم تکون بخورم تا چهار روز 

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊

من باز از عوارص طبیعی خیلی شنیدم که بعضیا تا مقعدشون پاره شدن و بخیه خوردن و موقع ادرار کردن از درد داد .

افتادگی رحم یکی از علل زایمان طبیعیه و چندین مورد دیگه از عوارص طبیعی

بهرحال هرکدوم ازدو مورد زایمان عوارص خاص خودشو داره 

اووووووو ای خواهر من که طبیعی آوردم جونم بالا اومد حالا این یکیم مجبورم طبیعی بیارم به نظر من جفتشم بده من منتظرم تا اون موقع ی روش سوم بیاد شمام دعا کنین😅

خداوندا عاشقان را جان تو و جانان تو باش
2706