2752
2734
عنوان

کسی کپسول زینتوما یا همون زنجبیل رو برای تهوع بارداری خورده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29456 بازدید | 55 پست

اره عزیزم من هم دیمیترون بهم نمیسازه میرم دکتر داخل سرم میزنه تا ی ی هفته ای حالم خوب بعد زنجفیل تازه بخر برش ریز بده بزار خشک بشه وبعد آسیاب کن بیرون آماده هس ولی این طبیعی ناخالصی ندارت عطر وبوی بهتر داره داخل غذات بریز بخور داخل چای ام خوبه بریزی بعد قرصشم هس من قبل غذا میخورم عالیه دکتر بهم ب ۶ام داده کلا تا نیم ساعت خوبم وقتی میخورم بعد صبح ها قبل از ابنکه از حام بلند بشم نون تست خشک یا پفیلا میخورم خوبه باز غذاهای آبکی اصلااااااا مصرف نکن بعد من آب لیمو ریختم داخل لیوان همش بوش میکنم حالم بهتر میشه الان ۷هفته و۲روزمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا میگن گرمی و به خصوص زنجبیل برای خانم باردار بده ولی بعضیا میگن خوبه  

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
2731
بهتر شدید 

مشكلات من با قرص ها رفع نشد وقتي وارد ماه چهارم شدم خوب شدم

الان هفته ٢٥هستم

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
اره عزیزم من هم دیمیترون بهم نمیسازه میرم دکتر داخل سرم میزنه تا ی ی هفته ای حالم خوب بعد زنجفیل تاز ...

من اصلا غذت نمیتونم بخورم ..هیچییی ..فقط اب سیب و گاهی سوپ خیلی ساده ورمیشل که انگار داره از این دوتام بدم میاد 

اخه بعد بیسکوییت تشنه نمیشه ادم؟؟اب هم که نمیشه خورد ..فرت بعدش بالا میاره ادم

عزیزم منم همینجور بودم باورت نمیشه بعضی وقتا میگفتم میشه روزی بیاد بک لیوان اب بخورم ....

مجبور بود سرم b12 همش بزنم یک روز در میون ..واسه جبران اب بدنم

خدا بهترینو برام میخاد ایمان دارم  
2706