2752
2734
عنوان

زودرنج هابپرن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 48 پست
فدات آبجی جونی طوریه ک حرفشواگه گوش بدم میگه بهترینی اماتایه چیزونه بیارن البتع دلیلم میارم اماقانع ...

خوب عزیزدلم شاید دلایلت براش قانع کننده نیست

نمیدونم من خودم در این مورد سعی کردم سخت نگیرم.اطرافم آدمی که رو حرفش پافشاری کنه هست.منم به حرفش گوش میدم چون بیشتر وقت ها احساس میکنم گوش دادن به حرفاشون و با محبت هیچ ضرری نداره.مثلا برادرم که میگه میگم باشه عزیزم و گوش میدم چون هم با بحث به جایی نمیرسم هم اینکه انجام این کار هیچ ضرری نمیرسونه.

زیاد سخت نگیر😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی عمیق ترسعی میکنم ب حرفت فککنم تامنطقی تربیادبنظرم تاسعی کنم جز عادتم قرارش بدم

قربونت البته من نظر شخصیم بود

بازم شما هرطور صلاح میدونین.

اما من سعی میکنم کلا زیاد بحث نکنم و بیشتر کوتاه میام چون اینطوری اعصابم آروم تره مگر اینکه خیلی مساله ی مهمی باشه.

موفق باشید عزیزم.

عزیزم من سن مادر تو دارم و تقریبا با مورد ای تو خیلی برخورد داشتم

اول اینکه فقط رو دوسالی که ازدواج کردی حساب کن و رفتین زیر یه سقف 

شوهر شما اونجوری که از حرفات پیداس دنبال اثبات خودش از راه اشتباه هست و این تو مردا طبیعیه

بزار یکم از روانشناسی این مردا بگم برات

اوایل ازدواج شدید از این گونه رفتارا دارن با هر بار لجبازی و مقاومت شما بدتر میشه

باید به خودشون و بقیه ثابت کنن حرف اونا شرط اوله تو زندگیشون 

خودخواه هستند ولییییییی در باطن شدیدا شریک زندگیشونو دوس دارن و وفا دارن

خانواده دوست و از همه لحاظ میرسن و مواظب خانواده هستن 

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
عزیزم من سن مادر تو دارم و تقریبا با مورد ای تو خیلی برخورد داشتم اول اینکه فقط رو دوسالی که ازدواج ...

آره گلم همه حرفتون روتصدیق میکنم ولی بگم قانعش میتونم بکنم البته زمان زیادمیبره وبایدخیلی عشوه بریزم براش یعنی خیلللللللی بیشترازخیلی واین کمی منورنجم میده

ولی شما همیشه با لبخند و ناز برخورد کن 

اگر شدت گرفت اصلا سعی نکن با این رفتار کنار بیای به مشاور خوب با هم مراجعه کنید

البته قهر و دعوا اصلا جواب نمیده

در بیرون مخصوصا جلوی خانواده خودت و خودش و دوستان تظاهر کن کاملا مطیعش هستی مثلا گفت بریم سریع بلند شو و بگو چشم و تعریف کن جلوشون که اگه شوهرم راضی باشه مثلا میام یا قبول میکنم

ولی توی خونه خودت باش و خواسته خودت رو بگو با مهربونی 

اگه از موردی ناراضی هستی بزار شوهرت به خانواده یا دوستتان جواب منفی شما رو برسونه

خلاصه تکنیک زیاد داره باید مرتب منتظر فرست باشی تا بتونی موفق بشی

ولی با بالا رفتن سن ازدواج کم کم درست میشه 

پس تلاش کن از هر مثلا پنج خواسته یکی شو قبول نکنی

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨