2733
2739
راستش به من گفتن از روز اول شروع کنی بهتره من هم بخاطر اینکه شما دقیقا انجام بدید گفتم از روز اول تا تخمدان ها را از همن روز اول تحریک کنه .من خودم از روز 8پری شروع کردم چون اصلا به این جور چیزها اعتقادی نداشتم و با اصرار مادرم شروع کردم و دیدم که مثل همیشه این ماه هم پریم افتاده عقب اون هم 25روز می خواستم امپول بزنم پری بشم و دوباره از روز 1 شروع کنم که با احساس تپش قلب و احساس تهوع شک کردم و رفتم آزمایش و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به سلامتی مامان شدی پس. تبریک می گم. یعنی شما همون ماهی که شروع کردی همن ماه هم حامله شدی یا چند ماه طول کشید؟؟؟؟؟؟؟؟
گـاهی اوقـات چـیزی نـمیگویند... چـون بـه نـظرشان لازم نـیست کـه چـیزی گـفته شـود... بـا نـگاهشان حـرف مـیزنند، بـه انـدازه یـک دنـیا حـرف مـیزنند... هـرگز نـباید از چـشمان هـیچ زنـی سـاده گـذشت...
ثمینه جون اصلا اشکالی نداره آخه این یه روش کاملا طبیعی و امتحانش هیچ ضرری نداره باید همون موقع شروع کنی.گلی جون حتما باید پیاز سفید با پوست تقریبا نارنجی باشه و حتما با پوست جوشانده شود هر روز یک عدد
2728
گلی جون من همون ماهی که شروع کردم یعنی مهر این کار را کردم و 12 آبان متوجه شدم باردارم.البته دوستم هم دقیقا این کار را کرد البته یک ماه زودتر از من و 3هفته قبل من نتیجه گرفت (اون هم بایک دوره نتیجه گرفت) من 3 سال بود می رفتم دکتر .دارو و امپول نتیجه نمی داد و با این روش و البته به لطف خدا نتیجه گرفتم
2738
چقدر خوب. بعد یه سوال دیگه یک شب درمیون نزدیکی داشتید.؟؟؟؟؟//
گـاهی اوقـات چـیزی نـمیگویند... چـون بـه نـظرشان لازم نـیست کـه چـیزی گـفته شـود... بـا نـگاهشان حـرف مـیزنند، بـه انـدازه یـک دنـیا حـرف مـیزنند... هـرگز نـباید از چـشمان هـیچ زنـی سـاده گـذشت...
درسا جون بهتره پری بشی بعد .در ضمن خانم های گل پیاز سرشار از هورمون زنانه است و در تحریک تخدان خیلی موثره.حتما به این خاطر من و دوستم نتیجه گرفتیم و اضافه کنم که شوهرم هیچ مشکی نداشت.راستی خانم ها برام دعا کنید نی نیم خوب رشد کنه اخه امروز می رم دکتر تا ببینم خوب رشد کرده
گلی جون دکتر که می رفتم دقیقا این کار را می کردم و یک در میان نزدیکی ...اما چون قرار بود ابان برم ای یو ای و اصلا فکرش را هم نمی کردم که حامله بشم این مسایل را رعایت نمی کردیم یعنی زیاد نزدیکی نداشتیم واقعا خسته شده بودم
موفق باشی عزیزم نی نی ات هم به سلامتی دنیا میاد و لبخند رو به شما و همسرتون هدیه می ده.
سلام به همه خانمهای گل من شنیدم پیاز برای آقایون ضعیف هم خیلی موثره شنیدم حتی شنیدم که در این مورد حدیث هم هست. پیاز خام ویا کباب شده زیاد بخورن مخصوصا جمعه شب ها..به هر حال امتحانش ضرر که نداره هیچ خیلیم ویتامین داره.
2706