2737
2734
عنوان

مسابقه عکس ساندویچ های پائیزی

| مشاهده متن کامل بحث + 4994 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاربران عزیز عکسها باید مرتبط با موضوع مسابقه باشند. بعضی از دوستان معترض شدند که چرا عکس های آنها ت ...

خانوم تهرانی چند ساعت طول میکشه ک تایید بشه .؟؟؟؟

اگه تایید هم نمیشه پیام بدین ک اطلاع داشته باشیم .

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2731
عکسها سریع تایید میشه اگر مرتبط باشه. اگر رد بشه پیام میدن 

ممنون خانوم تهرانی

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

کاربران عزیز موضوع مسابقه ساندویچ هست. لطفا عکس ساندویچ ارسال کنید در غیر اینصورت تایید نمیشه 

ما سعی می‌کنیم خیلی سخت نگیریم و یک ارتباط کوچیک در عکس ها با موضوع مسابقه پیدا کنیم اما لطفا عکس بشقاب غذا نفرستید. ساندویچ مد نظر ما هست

2740

سلام خانم تهرانی کاشکی عکسهای من وخیلی از دوستانم که ساندویچ هاشون را توی بشقاب سرو کردن را قبول میکردین.آخه مانمیدونستیم که باید حتما زیر نان گذاشته باشه.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

چه مسابقه ی نا عادلانه ایی خوشحالم شرکت نکردم چون تحمل بی عدالتی ندارم ...

تو این مسابقه حتی مدیر سایت هم عادل نیست    

من قوانین رو خوندم ک نوشته فقط یک عکس در صورتی ک کاربران بعضیاشون دو عکس رد در یک کادر ادیت کردن و در واقع دوتا ساندویچ که از قبل داشتن رو عکسشو فرستادن بدون هیچگونه نوشته نی نی سایت 

و هییییییچچچچچ اثاری از پاییز نیست به جز چندتا از عکسا 

جالبه که نون لواش بدون هیچگونه ایده ایی جلوتره  

در اخر هم متوجه میشیم ک مدیر سایت قصدش از این مسابقه چی بوده و قوانین مسابقه فرمالیتس  

موفق باشین

قبل از صحبت کردن لطفا زبانتان را به مغزتان وصل کنید .