2737
2734
عنوان

اونایی که مقاشی سیاه قلم بلدن بیان

3384 بازدید | 16 پست

سلام خانوما . اگه برم نقاشی سیاه قلم که میگن با کنته و ذغال هست یاد بگیرم  بعدش میتونم با مداد رنگی و ابرنگ هم نقاشی بکشم .. یا نه ..

من سیاه قلم رفتم و طراحی چهره با قلم این ترم باس میرفتم کنته ک نرفتم 

ولی نه ربطی نداره باس مدادرنگی ابرنگم بری 

حال من حال اسیریست که به هنگام فرار یادش افتاد کسی منتظرش نیست...... نرفت😔😔 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یاد دخترم افتادم.

اونم میگه مقاشی😅😅😅

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728
من سیاه قلم رفتم و طراحی چهره با قلم این ترم باس میرفتم کنته ک نرفتم  ولی نه ربطی نداره باس مد ...

یعنی سیاه قلم برم   طراحی با مداد رنگیم خوب نمیشه . اخه نقاشی صفره

یعنی سیاه قلم برم   طراحی با مداد رنگیم خوب نمیشه . اخه نقاشی صفره

تو سیاه قلم اول طراحی رو یاد میدن طراحی اجسام طبیعت و اینکه مداد رو کنترل کنید تو سایه زدن مدادت رو هم حتما حتما فابرکاستر بگیر بعد میری کنته و و بعد طراحی چهره با قلم و بعدش دوباره طراحی چهره با کنته ک من اشتباهی یه ترم به جا کنته رفتم طراحی چهره با قلم الان باس برم کنته 

حال من حال اسیریست که به هنگام فرار یادش افتاد کسی منتظرش نیست...... نرفت😔😔 
2738

سیاه قلم اصلا یه سبک دیگس ولی تا حدودی اگر خلاقیت داری و ذاتا هنر داشته باشی می تونی با مداد رنگ هم کارکنی تفاوتشونم تو ترکیب رنگ های مدادرنگیه که گاها چند رنگ رو باید آروم لایه لایه روهم بزنید تا کارتون در بیاد اما آبرنگ مساله اش جداس باید حوصله داشته باشی ودستت حرفه ای بشه تا بتونی آب ورنگ رو روکاغذ کنترل کنی.ولی کلا همه چیبه تمرینه

ببین من تذهیب گل ومرغ مینیاتور سیاه قلم مداد رنگ و کار با آکرولیک و ابرنگ و گواش انجام دادم اما حوصله ابرنگ صرف رو ندارم باید خیلی دقیق کار کنی کارت روحی در بیاد و ظرافت داشته باشه

یا من هو به کل مکان

راستش اگه ذوق هنری و استعداد داشته باشی خودت هم می تونی همه رو انجام بدی.

من فقط 10 سالگی دو ماه کلاس طراحی رفتم.

هم سیاه قلم هم مدادرنگی و هم رنگ روغن خودم کارکردم یادگرفتم.. به نظرم درصد زیادیش ذوقیه.

ONLY. GOD.
2706