2733
2734
عنوان

خانونایی ک بچه هایی با فاصله سنیه کم دارید میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 40 پست
چرا پسرت دیر میخوابه؟ قبل از نه بزار هر دو بخوابن که خودتم استراحت کنی

کم خوابه۰ هر کار میکنم ظهر بخوابه نمیخوابه۰ الانا دیگه خودش میره دراز میکشه میخوابه دیگه اینجوری نیست ک رو پام تکونش بدم بخوابه۰ ساعتای ۱۱ ک خوابش میاد میره دراز میکشه میخوابه۰ من ک به هیچکس پیشنهاد دو تا بچه پشت سر هم نمیدم خیلی مادر اذیت میشه۰ 

کم خوابه۰ هر کار میکنم ظهر بخوابه نمیخوابه۰ الانا دیگه خودش میره دراز میکشه میخوابه دیگه اینجوری نیس ...

دختر منم ظهرا نمی‌خوابه نمیشه زورشون کرد اره ولله پشت هم خیلی سخته برای مادر هر چند برای بچه ها خوبه همبازی میشن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشن دقیق دو سال و نیم نیومده دومی هنوز  ایرانی؟ خانوادت نزدیک نیستن گاهی بری خونشون یه سه چها ...

اره ایرانم۰ ولی از مامانم اینا یکم فاصله دارم۰ هفته ای دو روز میرم۰ ولی بقیش خودم تنهام

مهیا جون اولشه من خیلی تحقیق کردم برای اختلاف سن هر کس پشت هم آورده بعدها راضی بوده خودم برای این پشت هم میخواستم که زود بزرگ شم برم سر کار دوست نداشتم یه عمر بچه داری کنم و اینکه میخواستم با هم مشغول شن 

اگه بعد از دو سه سال خل نشدم احتمالا ازین تصمیم راضی باشم 

2731
اره ایرانم۰ ولی از مامانم اینا یکم فاصله دارم۰ هفته ای دو روز میرم۰ ولی بقیش خودم تنهام

زنده باشن 

من ایران نیستم هیچکسو ندارم استرس اون یکی دو هفته اول دارم که دخترم یهو بچه جدید میاد برخوردش چیه باز خوبه شوهرم دو هفته مرخصی داره 

مهیا جون اولشه من خیلی تحقیق کردم برای اختلاف سن هر کس پشت هم آورده بعدها راضی بوده خودم برای این پش ...

اره وقتی کوچیکه ۳ سالش بشه دیگه تقریبا سختیا تموم میشه چون دوتاشون دیگه بزرگ شدن و تقریبا عقل رس۰ ولی تا همین ک کوچیکه ۳ سالش بشه مادر واقعا فشار و سختیای بچه داری رو حس میکنه۰ بنطرم ک اینجوری از دوقلو هم سختره

زنده باشن  من ایران نیستم هیچکسو ندارم استرس اون یکی دو هفته اول دارم که دخترم یهو بچه جدید می ...

نگران نباش خدا بزرگه۰ خدا بهت توانشم میده ک تو غربت از عهده ی دو تا کوچولو بر بیای۰ من تقریبا با شرایطم اوکی ام ولی چند روزه نمیدونم چرا عصبی شدم

اره وقتی کوچیکه ۳ سالش بشه دیگه تقریبا سختیا تموم میشه چون دوتاشون دیگه بزرگ شدن و تقریبا عقل رس۰ ول ...

وای اره بعد من خیلی از چهاردست و پا شدن دومی هم میترسم زمانی که همه چی رو میکنن دهنشون یه لحظه نمیشه غافل شد دخترتم بدخوابه؟ 

وای اره بعد من خیلی از چهاردست و پا شدن دومی هم میترسم زمانی که همه چی رو میکنن دهنشون یه لحظه نمیشه ...

دخترمم روزی ۲  بار میخوابه۰ تا ۶ ماه خوابش خوب بود ۶ ماه ک رد شد خوابشم کم شد۰ همینکه میخاد بخوابه پسرم بیدارش میکنه

نگران نباش خدا بزرگه۰ خدا بهت توانشم میده ک تو غربت از عهده ی دو تا کوچولو بر بیای۰ من تقریبا با شرا ...

حق داری ببین دوست من دو تا داره با فاصله هفت سال مادر و خواهرشم کمکش بودن ولی یکسال اول کم آورده بود طبیعیه مام ادمیم خوبیش اینه بچه هامون کوچیکن خیلی چیزا یادشون نمی‌مونه بچه اول شما خیلی کوچولوها خودش کلی کار می‌بره 

خدا قوت 

حق داری ببین دوست من دو تا داره با فاصله هفت سال مادر و خواهرشم کمکش بودن ولی یکسال اول کم آورده بود ...

ممنون۰ ایشالله ک شما هم بسلامتی فارغ بشی۰ و یه‌ کوچولوی خوشگل و اروم داشته باشی۰ اگه بچه اروم باشه و زیاد گریه نکنه اصلا سخت نمیگذره۰این چند روزه ک دخترم زیاد گریه میکنه بهم سخت میگذره

2706