2737
2734
بچه ها كسي ليست چيزايي كه خريده داره؟ يا مارك وسايلايي كه خريده؟منم راهنمايي ميخوام ممنون ميشم تجر ...

عزیزم من یه لیست دارم یه اشناهامون گرفت جهیزیه ولی الان ندارم خیلی کامل شیک گرفت 100

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لوستر و تلویزیون و تلفن نخریدم حدودا ۶۰،۶۵اینا شد از وسایلم خیلی راضی ام چون برای ست کردن و ترکیب رنگ زمان زیادی گذاشتم برا خریدن ساعت هم ی روز کامل گشتم 

ترکها هم بستگی داره ترک کجا باشه

2731
2738
من سه سال پیش همه چی گرفتم همه رو هم مارکای خوب گرفتم. دور وبر ۴۰ تومن شد.فقط فرش و تلویزیون با شوهر ...

منم الان دارم میگیرم

فک نکنم بیشتر از ۶۰ تومن بشه

همه چی عم خریدم با مارک های خوب

تعجب میکنم از این ارقام 

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
جدیییییییی 40؟

به خدا.جمع نبستم ولی مطمینم خیلی سخاوتمندانه حساب کنم ۵۰ تومن اینا شد.میگم وسایل برقیم همه مارکای خوب.مثلا لباسشوییم بلومبرگه المانه.یخچال فریزرم بلومبرگ. حتی سرویس چوبم همه رو خودم گرفتم.بابام وضعش خوب بود. شوهرم معمولی.ولی عمرا ۱۰۰ تومن بشه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2706