2733
2734
عنوان

ازدواج پدرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1520 بازدید | 56 پست
منم دلم میخواد زن بگیره راحت شم ولی میترسم دیگه

از چیش می ترسی؟ نه بابا اینجوری که برای شما سخت تره.

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دخترش یا از این که خودش ناراحت شه

با یه زبون خوش پیشنهاد بده، مثلا بگو فلانی که از پدر هم بزرگ تره دوباره ازدواج کرده و به نظرم خیلی روجیه اش عالی شده و از این حرفا.
تهرانید؟

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
2731
با یه زبون خوش پیشنهاد بده، مثلا بگو فلانی که از پدر هم بزرگ تره دوباره ازدواج کرده و به نظرم خیلی ر ...

به دخترش بگم؟نمیشه خیلی دریده و هاره 

آره تهرانیم 

مشکل اینه که چون پدرشوهرم وضع مالیش خیلی خوبه ممکنه کسیو که من معرفی کنم بزارن رو حساب اینکه نقشه ای کشیدم واسه مال و ثروتش من به اینش فکر نکرده بودم الان مامانم گفت

2738
به دخترش بگم؟نمیشه خیلی دریده و هاره  آره تهرانیم  مشکل اینه که چون پدرشوهرم وضع مالیش خ ...

نه به خود مرده بگو به نظرم. به بچه هاش نگو. 

اینایی که می گن بزن زیرش و انکار کن و حاشا کن، اگه عروس خودشون بود 4 تا 4 تا تاپیک می زدن که عروسمون هم کرده هم انکار می کنه       

به دخترش بگم؟نمیشه خیلی دریده و هاره  آره تهرانیم  مشکل اینه که چون پدرشوهرم وضع مالیش خ ...

ولی خداییش معلمه اصیل زاده و خانومی. این دوره مردم به پدر و مادر خودشون ای طوری خدمت نمی کنن که شما به پدر شوهر میکنی. رحمت به شیری که خوردی.