2733
2739
بزار عرقت خشک بشه بعد تاپیک بزن فدات شم

دوست عزیز درست نیس بجای پاسخ سوال استارتر مسخره ش کنی...وجواب بی ربط بدین ..یعنی کسی که تازه عضوشده نمیتونه سوال کنه؟؟؟؟پس برای چی عضو شده؟فقط تاپیک بخونه و حرف نزنه؟؟.حرفتون درست نبود

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهرم با معشوقه 10سال پیشش رابطه داره .طلاقمم نمیده میگه دوس دارمت .شاید عاشق اون باشم ولی توروم دوس ...

عاشق اونه ولی تورو دوس داره؟عزیزم بشین جدی باهاش صحبت کن واسه زندگیت تصمیم جدی بگیر

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738
شوهرم با معشوقه 10سال پیشش رابطه داره .طلاقمم نمیده میگه دوس دارمت .شاید عاشق اون باشم ولی توروم دوس ...

😞۱۰ سال پیش رابطه داشته بعد تو ده سال صب کردی الان تاپیک زدی چیکارکنم🤔😳

گرفتی ما رو؟؟حتما یچم داری واسه اون موندی 🙄😑

دخته جنوبوم 😆😄
برای شخصیت و عزت نفسم ارزش قائل میشم و برای همیشه از اون زندگی میرم؛

خوش اومدی قهوه جان جای خالیت خیلی حس میشد😍😍

٤ خصوصیت بارز ایرانی ها،-ناراضی از وضع موجود- تنبلی برای رفع وضع موجود- داشتن نظر کارشناسی در همه امور- باباشون یه زمین داشته ارزون فروخته😓
من زن خوبی بودم براش خیلی اذیتم کرد😳😳😳اون زنه از شوهرم 4سال بزرگتره و شوهر داره.ولی میخاد جدا بشه ...

مگه با زنه صحبت کردی  که گفته میخواد جدا بشه

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
خوش اومدی قهوه جان جای خالیت خیلی حس میشد😍😍

سپاسگزارم تینا جان لطف دارید؛😍😍

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)

اصلا بی خیال

دیگه گذشت از درد و دل

منو تو هردو تامون شدیم دیگه هر دو ول

یه شب با این ،یه شب با اون

هزار تا کثافت کاری داریم به همرامون

منکه از تو بیشتر بود حاشیم  

منکه حتی اگه تو نباشی ام

فقط به تو فک میکنم و تورو میخوام

چیه فک کردی مثل تو لا…ش.یــــم

نمیدونم چرا یاد این افتادم  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2706