2733
2734
عنوان

٧ ماهمه سرما خوردم از سر درد شديد خوابم نميبره .توروخدا كمكم كنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 22 پست
از استامينوفن خيلي ميترسم عوارض داشته باشه تازه دكترم كه دوماه پيش سرما خوردم گفت هيچ دارويي مصرف نك ...

من خودم آستامینوفن ساده تو ماه 8خوردم

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
از استامينوفن خيلي ميترسم عوارض داشته باشه تازه دكترم كه دوماه پيش سرما خوردم گفت هيچ دارويي مصرف نك ...

عزيزم اون دو ماه پيش بود 

الان استامينوفن ساده سفيكسيم و اموكسي سيلين ميتوني استفاده كني

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به اينم فكر كن كه خوب نشي واسه جنين هم بده 

وقتي اين داروهارو ميتوني مصرف كني و دكتر تحويز ميكنه ترس نداره 

جنين هم از سرماخوردگي شما داره اذيت ميشه

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

من تا حالا از سه چهار متخصص درجه يك زنان پرسيدم درباره دارو تو بارداري چون زياد سرما ميخورم دكتر خودم دكتر ذرات و دكتري كه واسه بيماريهاي زنان هر سال ميرم دكتر برنجيان و سايرين گفتن هيج داروي شيميايي نخور حالا البته اين اعتقاد خودمم هست كه دارو نميخورم چون حاضرن تا صبح بيدار باشم اما بچه چيزيش نشه

“In three words I can sum up everything Ive learned about life: it goes on.”
من تا حالا از سه چهار متخصص درجه يك زنان پرسيدم درباره دارو تو بارداري چون زياد سرما ميخورم دكتر خود ...

به نظر منم دارو نخور من خودم توی دوران بارداریم سنگ گلیه داشتم و سردرد های میگرن و سنوزیتی ولی اجازه کوچکترین قرص و دارویی نداشتم . اصلا نگران نباش . اگه خدایی نکرده از فشار پایینت باشه که بعیده برو یهه چیز شیرین و یکم غذا بخور بعد اون کیسه آب گرم روی پیشونیت رو حتما امتحان کن در حد ۵ دقیقه بعدم خودت یکم ماساژ بده سرت رو آروم ببند . از همه چیز بهتره ایشالله که بهتر میشی

منم 6 ماهمه اوضاعم همینه خیلی سخته اما با شربت لیمو عسل سر می کنم بهتر میشم ، لیمو شیرینم حالمو بهتر میکنه، بخور اگه می خواید بدید ساده باشه چون بخور اکالیپتوس فشارو بالا میبره و تو بارداری نباید استفاده بشه