2737
2734
آره خداییش رو دستش نیومده 

به نظر منم ، بزن قدش 

راستی فصل جدید اومده در جریانی که فرداس 😃😃😃 من و شوهرم بیقراریم 😂

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوستان کسی سریال دکسترو دیده؟میخوایم شروع کنیم ببینم....حس خوبی بهش ندارم  

زندگی فارق از معنی     زندگی فقط یعنی ،مثل یه مهره بازی کرده شدن       تنها مثل مرده راه رفتن😞💔

جنايي ولي باحاله

توی رابطه انقد رویای ازدواج رو بزرگ میکنیم که وقتی به‌هم رسیدیم و ازدواج کردیم تازه به پوچی میرسیم …مواظب سراب‌ها باشيم
2738
گیم او ترونز نمیبینم ولی وایکینگ شبیهشه میگن

اره به نظر من بهتر بود تازه دیشب تمومش کردم ولی داستان به اخر نرسید فکر کنم باید فصل جدید بسازن

پیج فروش لباس نوزاد و کودک دارم قیمتا واقعا مناسب هست لطفا ببینید likado.gallery
اره به نظر من بهتر بود تازه دیشب تمومش کردم ولی داستان به اخر نرسید فکر کنم باید فصل جدید بسازن

من ندیدم شنیده بودمش

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

وای خدا بینظیره من دیگه بعد از بریکینگ بد و لاست و دکستر هیچی بهم نمیچسبه البته وایکینگهام خوب بود

پیج فروش لباس نوزاد و کودک دارم قیمتا واقعا مناسب هست لطفا ببینید likado.gallery
Black mirror جديدا دارم ميبينم جالبه

من ۲قسمتش دیدم خوشم نیومد البته کاملا سلیقه ای هست شاید چون قسمت قسمت داستان مجزا بود دوسش نداشتم

2706