1232
1226
عنوان

مادرشوهر شما چه مدلیه؟

84539 بازدید | 1141 پست

میگن امروز روز  مادرهمسر یا همون مادر زن و مادرشوهره. البته روایتها متفاوته، بعضیها میگن روز جهانیه و بعضیها میگن نه. خیلی هم مهم نیست، موضوع اینه که در این باره حسابی حرف نگفته هست که باید گفت. نظرتون چیه که روی راهکارها تمرکز کنیم. البته هر راهکاری به درد هر مادرشوهر یا مادرزنی نمیخوره. مثلا، برای مادرشوهری که دائم غر میزنه، نمیشه همون رفتاری رو توصیه کرد که برای مادرشوهرهای زیادی مهربونی که دائم میخوان ازت حمایت کنن. پس اول، بیاین بگین چه انواع مادرشوهری داریم؟ چه انواع مادرزنی داریم؟ غرغرو، زیادی  مهربون، زیادی وابسته، خیلی مستقل و مدیر، دیگه چی؟

این مطلب هم در مورد انواع مادرشوهرها است، از دست ندید

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

ازین عشق دخترای چندش😕

خانمایی که اضافه وزن دارین و نمیخاین تو ماه رمضون چاق شین خانمایی که دوست دارین رژیم بگیرین و خوشتیپ تر و خوشگل تر از قبل بشین من با هزینه خیلی کم میتونم بهتون برنامه بدم❤❤ایدی اینستاگرامم[email protected]فالووکنین بگین از نی نی سایتین تا تخفیف بدم بهتون😙😙😙
1213
مادر شوهر من مدل ٥٤ گوجه ايه تا حالا هم تصادف نداشته 😂😂😂😂

احتمالا مال یه خانم دکتر بوده 😁

با زندگی قهر نکنین ، زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه ...با خودتون هم قهر نکنین ، کسی نیست آشتی تون بده ...
1167

يه نوع هم هست كه حس ميكنه كه نامزد پسرشه!!

حس ميكنه ٢٠ سالشه..

جلف و چندشه🤢🤢😷

دروووو

حال بهم زن..

نگيد عروس بدي ام چون اين نظر تنها من نيس..

هركي ميبينتش ميگه از فاميل خودش تا آشنااا.

كافيه يه بار رفتارش و با پسرش ببينيد😷😷😷

عوضش خواهر شوهر و پدر شوهره ماهي دارم..

اين به اون دَر☺️

پسرم تنها دليل زندگيمه!!خدايا نگهدارش باش🙏🙏

مادرشوهر من تا کاری بکارش نداشته باشی و مطابق میلش باشی خوبه البته خیلی هم ساکته وکم حرف  درکل بدنیس منم دوسشدارم البته قبلا خیلی بدی بهم کرد اما الان که وضع زندگی پسرشو میبینه باهام خوبشده منم اگه باهام خوب باشه خوبم بدباشه بدم...

وروجک منو بابایی  خیلی وقته چشم براهتیم    

من‌مادرشوهرم یه فرد کاملا حساس و مستبده...اگه اونی باشی که اون میخواد و حرف حرفه خودش باشه خوب هیچی 

اگه نه یه کم‌جلوش بایستی و کارای خودسرانه کنی انقدر باهاا سرد برخورد میکنه که نگو

گاهیم دعوای لفظی راه میندازه...منظور فحش و اینا نیست ها...مثلا گله گذاری

خدا جونم ینی میشه منم مامان شم؟؟؟
1220