2733
2734

دارم میمیرم...هرروز عصر دست و پام درد شدید میگیره و ضعف میره از داخل ...حدودا 2ماهه ک اینطوری شدم . . .همزمان مشکلات معده هم  پیدا کردم ...ورم معده و زخم معده و...که البته رفتم دکتر گفت ریفلاکسه اما برای 1 ماه بعد اندوسکوپی و اینا نوشت...حالا من دارم داروهامو میخورم یکم معدم بهتر شد اما چند شب پیش همراه مدفوعم خ ن دیدم  و اسهاال شدید...رفتم دکتر گفت معدت مشکل داشته اما ی ویروسم بهش اضافه شده ...چند تا امپول دادزدمشون  خون دیگه ندیدم ...اما هر ردز ضعف شدید و درد و گاهی بی حسی دارم تو دست و پام...لرزش هم پیدا کردم تو دست و پا و انگشتام...اعصابمم زود خورد میشه ...حوصله ام خیلی کم شده ...وقتی میرم بیرون حس میکنم سرم سنگینه و سرگیجه خفیف دارم ساق پاهامم ضعف داره ...البته تو این 2 ماه زیاد نرفتم بیرون چون میترسیدم برم ضعف کنم 😢لطفا بگین ب نظرتون چ مشکلی دارم..؟!حدسای خودم ایناست:البته خیلی منفی باف شدم جدیدا...اما خوب فک میکنم ممکنه این بیماری ها رو گرفته باشم، ام اس یا تب مالت،یا زخم معده یا سرطان معده.یا کم خونی ناشی از زخم معده .یا سوراخ شدن معده.میشه کسایی ک دوراز جون این بیماری ها  رو تو اقوام یا خودشون داشتن یا اطلاعاتی دارن بیان به من بگید ک ممکنه کدوم یکی از این بیماری ها رو داشته باشم؟!؟خیلی نگرانم ...😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دست وپام ضعف میرفت دکتر کپسول کلسیم نوشت .خودمم دایم لبنیات استفاده میکنم بهتر شدم...من تو بارداری اینطوری شدم وحدود دوسه سال بعدشم گاهی تکرار میشد این حالتا..اما مشکل معده نداشتم..

😻

اره عزیزم چشام ازقبل ضعیف بود ولی تاری دید دارم الان و بیشتر شده ....بعضی وقتا ب صورت خفیف حس میکنم تعادل ندارم...البته چون زیاد بلند نمیشم چندروزه اومدم خونه مامانم😢اما مثلا وقتی کسی دستمو فشار بده حتی یه کوچولو حس میکنم خیلی فشار وارد شده ب دستم😕😕نمیدونم چ علتی داره...

2738

اره خانوادمم میگن احتمالا از استرسه اما من ک مثلا هرروز ک اعصاب خوردی یا استرس ندارم...اما بازم تو ی ساعاتی از روز اون طوری میشم اوم علائمو دارم   و بعداز چندساعتم خودش رفع میشه 😕😕😕ولی اصلا هیچ کاری نمیتونم بکنم درد و ضعف از داخل امانمو میبره

دکتر معده گفت من باید اندوسکوپی کنم تا بتونم راجب معدت نظر بدم...و گفت اون دردا احتمالا عصبی هست😕و قرص پوکساید داده...اما من بدتر خوابالو میشم با این پوکساید...دکتر عمومی هم ک خیلی بی اهمیت بزگشت گفت چیزی نیست احتمالا کمبود ویتامینه 20 روز ویتامین بخور رفع نشد باید پیگیری کنی...4 روزه دارم ژریوترون میخورم ...مکمل هست و امه ویتامینی داره ....انگار یکم فقط تغییر کرده حالم همین ...همون دردا و ضعفا رو هرروز دارم ولی😢

یعنی کمبود کلسیم انقدر اثرش ممکنه شدید باشه؟!؟بچه ها روحیمو باختم همش فک میکنم سرطانی چیزیه ...بااینکه سنی هم ندارم😢24سالمه ...امسال باردار شدم ک بچم سقط شد 😢😢😢3 ماهه بود و الان تقریبا 3 ماه میگذره...و من ازروزی ک جنینم سقط شده همش بیمار میشم😢 تا 2 ماه ک درگیر بقایای بارداری بودم ک دفع نمیشد اخه کورتاژ نکردم طبیعی دفع شد ب دلیل ایست قلب😢😔...انقدر انتی بیوتیک خوردم  ک اون تیکه عفونت نکنه معدمم داغون شد...الان هنوز نمیدونم اون تیکه دفع شده یا نه ...6 بار رفتم سونو گرافی دکتر اخرین بار گفت 1 سانت مونده و با پریود بعد دفع میشه...الانم پریودم روزای اخرشه ....اصلا انقدر رقتم دکتر دیگه خسته شدم... والا نمیدونم چمه؟!😢😢😢

یعنی کمبود کلسیم انقدر اثرش ممکنه شدید باشه؟!؟بچه ها روحیمو باختم همش فک میکنم سرطانی چیزیه ...بااین ...

سلام 

شما خوب شدین منم بعد سقطم همین علایم دارم دقیقا همین از داخل ضف دارم قبل سقط سرحال وپرانرژی بودم الان نه 

من 3ماه بعد سقط باردار شدم تو بارداری همین حالتا داشتم کمتر اومد سراغم 

الانم که بچه دارم هرزگاهی سراغم میاد 

انقد ضعف وبیحالی وخستگی متنفرم دلم قبلنا میخواد 

بعد کرونا باید برم متخصص داخلی