2737
2739
عنوان

خانمای باردار و مامانا ترخدا یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 26 پست
خاکشیر تو سه ماه اول بد نیس؟

چرا خاکشیر بده اصلا نخور

من یبوست داغونم کرد اوایل بارداریم و هیچی بهم جواب نداد هر چیزی که فکر کنی رو امتحان کردم و نشد غیر از یه چیز

اونم صبح به صبح یه قاشق غذاخوری روغن زیتون ناشتا

و بعدش یه لیوان شیرِ داغ

عالی بود واسم و یبوستم رو جوری درمان کرد که هنوزم با گذشت 40 روز از زایمانم برنگشته 

من 27 سال درگیر یبوست بودم و الان خوبم😊

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا جاییکه میتونی دارو نخور الان اولِ مشکلاتته بخوای برای هر کدوم دارو بخوری که نمیشه دکترِ منم برای یبوستم شربت داد اما نخوردم

تا کارد به استخونم نمیرسید دارو نمیخوردم و خداروشکر الان یه دخترِ سالم دارم😊

توام اول یکم تحملت رو بالا ببر بعدش روغن زیتونِ ناشتا و بعدش شیر داغ رو امتحان کن و منو دخترکم رو دعا کن😄

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
امروز رفتم دکتر برام شربت و قرص و شیاف نوشت.شربت خوردم ولی اثر نکرد

شربت ملین زیاد نخور چون املاح و ویتامین هم دفع میکنه

گاهی یواشکی نگاهش کن. دقایقی فقط نگاهش کن. میبینی؟! انسان دو گونه است ، مادر و غیر مادر...  
2740

درکت میکنم. من همه ی راهاها رو امتحان کردم. ولی برگه قیصی خشکا هستن.تو آب بخیسون با آب بخور. زیادم بخوری کار به جاهای باریک میکشه  حتما امتحان کن. درضمن شربت و دارو که دادم یکی دوروز باید صبر کنی تا اثر کنه. بعد از امروز از فردا. زیتون بجخر با غذا بخور حتما شیر گررم بخور. بقیه ی راها رم امتحان کن روزانه.