2737
2734

بچه ها منم یه سیب خوردم دل درد دارم حالت تهوع دارم این ماه هم که کلا پریود نشدم نمیدونم باردار شدم 😇 من چم شده من خوابم نمیاد 😣😣 از ساعت ۷ دارم اپزی میکنم دونوع غذا هم خوردم هم گوشت سرخ کرده و برنج هم دیزی بازم گشنه 😐

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
میان خونه ی ما😒😒 پریروز ماهی سرخ کردم یکم پنجره رو باز کردم هوای خونه عوض شه یعنی دو دقیقه نشد هف ...

اومدن مهمونی . ازشون پذیرایی میکردی 😂😂😂

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

يه پسره توي دانشگاهمون بود خيلي واسم دلبري ميكرد منم مانعي نميديدم باهاش دوست شدم😑 بعدش فهميدم به دوست دختر فابريك داره😑 امشب ديدم شبكه ي جم توي تبليغات نشونش دادن بيشعورو😁

زندگی ، اتفاقِ نادریست که برای بعضی از زنده ها می افتد...
نمیدونم والا.نی نی یارن دیگه😐😐 فدات شمممم مرسیییی.خداروشکر ک خوبی😘😘😘

وا 

آخه چیزی نمیگی شما که بی سروصدایی😕

تو امضات بنویس مامان ایلینم عزیزم😍

ببوس دختر نازتو😍

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2706