2733
2734
عنوان

نوع بخیه سزارین😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1149 بازدید | 31 پست
😮😮😮یعنی جاش درست نمیره؟؟جاش میمونه

آره یه جوریه انگاری یه‌چیز اضافه اس

ولی خوب زن داداشم فیبرم داشت عمل کرد جذبی بود جاش نموند 

مونده به شانس فک کنم

یه دونه شوهرشبیه اوزجان دنیز،خرپول که عاشقمه چیه؟؟؟اونم ندارم😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سه سال،من دکترم آشنا بود خیلی کم بریده شکممو ولی خب جاش یه کم معلومه میگن جذبی اینجوری می مونه جاش ی ...

واسه منم مونده متاسفانه .مخصوصا تو زایمانم دومم چنان بخیه زدن.بین پایین شکمم وشکمم یه جاده فاصله اس.😂😂😂😂

2740
مگه بخیه جذبی بده؟؟عوارضی چیزی نداره؟اگه نداره که جذبی خیلی بهتره دیگه نمیخواد بکشیش که باز درد بکشی

منم سزارین شدم بخیه کشیدنی اصلا درد نداره من خوابیدم نفهمیدم کی کشید گفت پاشو میخندید میگفت فکر میکردی خیلی درد داره...فقط من بعد عمل دیر خوب شدم سه ماه طول کشید جای عملمم اگه بچه بهش بخوره یا بعضی وقتها هم درد میکنه نمیدونم چرا

باردار نیستم.تیکر تولد دخترمه  هرموقع بین من و یه نفر دیگه شک داشتی که کدومو انتخاب کنی،منو انتخاب نکن!

خب جای بخیه میمونه دیگه .من هشت سال پیش اپاندیسمو عمل کردم الان یکی دوسالی داره کمرنگ میشه و صاف میشه تازه بازم یکم جاش مونده ولی خب صاف شده انگار.خب سزارینم که بیشتر میبرن شکمو فککنم سه سال وقت کمی ک بخواد جاش بره

منم همینر. دو هفته هست سزارین شدم. شکمم انگار شیشه داره

آخه من الان سه سال گذشته از عملم

باردار نیستم.تیکر تولد دخترمه  هرموقع بین من و یه نفر دیگه شک داشتی که کدومو انتخاب کنی،منو انتخاب نکن!
مگه میشه نفهمید!بدون هیچ بی حسی زخماتو میکشن😯درد دارههه

اصلا درد نداره باور کن ..من خودمم خیلی میترسیدم ..بعد گفت پاشو .. چند روز پیشم تو مطب دیدم یه خانمی  میترسه و ..بعد گفت پاشو .اونم تعجب کرده بود ..

2706