2752
2734
عنوان

كمك ميخواااااام.....بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه بابا من انصافا هربار اومدن فقط سرپا بودم دولا راست ميشدم جلوشون پذيرايي ميكردم الان يك ساله ...

مگه قراره چقد بيان؟ 🤔 مادرشوهر من خالمه كلن دو بار يا سه بار اومده اونم بعد شام 

مگه قراره چقد بيان؟ 🤔 مادرشوهر من خالمه كلن دو بار يا سه بار اومده اونم بعد شام 

آخه ولشون ميكني همش خونه دخترشونن

ولي ما هربار تصادف كرديم يا مريض شديم يا يه بلايي سرمون اومده فقط اومدن خونمون

آخه ولشون ميكني همش خونه دخترشونن ولي ما هربار تصادف كرديم يا مريض شديم يا يه بلايي سرمون اومد ...

ما هم همينطور ، منم همش خونه مامانمم كله ماه رمضون زنگ ميزد افطار اونجا بوديم مادر شوهرم ى بارم زنگ نزد ميگفت بايد خودتون بياين بپزيد دور هم بخوريم منم گفتم ب شوهرم من با اين وضعم برم بپزم پهن كنم بعدشم بشورم خب چ كاريه ميشينم خونم ى بارم ب اصرار رفتيم پيشش شام پخته بود ب همه تعارف كرد ب من نكرد كلن نون پنير خوردم سر سفره اشكم اومد 😭😭 ولشون كن بابا 

عجب... چي بگم والا ازين خانواده شوهر هرچي بگي تمومي نداره

تازه خواهر شوهرم منو دعوت كرد كتلت داد . كتلتتتتت فكرشو كن 😄 مادرشوهرمم دعوت كرد چپ اومد راست اومد گفت ما فاميليم دعوت كردن نداشت 😄 منم ديدم فاميل دعوت كردن نداره تا الن دعوتشون نكردم ، ولى جاريم عاليه ى بار بايد تنها دعوتش كنم 😄