2737
2734
عنوان

متولداي ٧٣تا ٧٧ ك ني ني ميخوان بياين دورهم باشيم.

| مشاهده متن کامل بحث + 21313 بازدید | 3245 پست
من کلا دو ساله انتضار بچه هستم منتها شوهرم مخالف بود تا پارسال بهمن  ماه حامله شدم متصفانه خارج ...

ایشالله عزیزم بزودی باردار بشی و بارداری راحتی داشته باشی.😘

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
منم 73ای هستم شوهرم هفتادی الهی هرکی نینی میخواد خدا زود بهش بده😍😍

سلام عزیزم خوش اومدی ایشالله

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها.پس ایشالله طعم انتظارو نکشی گلم.منم نه ماه منتظرم.😢

انشالله نتیجه میگیری من الان خوندم یه خانم میگفت که منتظر بچه بودن هیچ مشکلیم نداشتن حامله نمیشد یه خانم تو نینی سایت بهش گفته بود  اجر گرم کن بزار رو شکمت که گرم باشه رحمت بعد دوماه نتیجه گرفته بود 

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   
2731
من کلا دو ساله انتضار بچه هستم منتها شوهرم مخالف بود تا پارسال بهمن  ماه حامله شدم متصفانه خارج ...

عزيزم خوش اومدي.

چ تجربه تلخي.

منم ٣ماه پيش سقط داشتم.

انشالله خدا ب همه بچه سالم و صالح بده

خدايا شكرت براي اميرحسينم❤️به دوستاي نازنينم نيني ناز و سالم بده💋
انشالله نتیجه میگیری من الان خوندم یه خانم میگفت که منتظر بچه بودن هیچ مشکلیم نداشتن حامله نمیشد یه ...

منم ٩ ماه منتظرم

چ عجيب!!!

ما اردیبهشت عروسی کردیم تیرماه باردار شدم امادگیشو نداشتم خیلی اذیت شدم ولی الان خیلی دوسش دارم😍😍

حتما کلی وسایل از فرزند دلبندتون دارید که دیگه براتون کارایی نداره و فضایی از خونتون رو در برگرفته،براحتی میتونید اونهارو با ما به فروش برسونید..کافیه مارو در اینستاگرام دنبال کنید..nini__lazem@  
2738
عزيزم خوش اومدي. چ تجربه تلخي. منم ٣ماه پيش سقط داشتم. انشالله خدا ب همه بچه سالم و صالح بده

ان شالله باردار میشم و بارداری سالم و راحتی خواهیم داشت 

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   
انشالله نتیجه میگیری من الان خوندم یه خانم میگفت که منتظر بچه بودن هیچ مشکلیم نداشتن حامله نمیشد یه ...

هرچی خدا بخواد عزیزم.کی گذاشته اجر؟

ببینم تاپیکشو پیدا میکنم الان میزارم ادرس تاپیکشو

ما اردیبهشت عروسی کردیم تیرماه باردار شدم امادگیشو نداشتم خیلی اذیت شدم ولی الان خیلی دوسش دارم😍😍

وااااي عزيزدلم خوشبحالت

انشالله بسلامتي دنيا بياد.

براي ما دعا كن انتظار خيلي سخته

ابشالله به سالم صالح باشه .