2737
2739
عنوان

کلاس چرتکه. آری یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 56273 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام 

منم در مورد چرتکه یه مقدار اطلاعات کسب کردم که در کل دوره خوبیه 

اون موسسه ای که آموزش و پرورش ردش کرده موسسه راه ابریشم هست که گویا همون اول میرفتن روی محاسبات ذهنی از طریق فرمول که بعد از دو یا سه ترم دیگه بچه ها نمیتونستن پیش برن چون روی هوش و ذهنشون کار نشده .

در کل بهتره برای شرکت در این دوره ها اول یه دوره افزایش هوش و خلاقیت بگذرونه که بتونه محاسبات ذهنی رو بهتر انجام بده و به قول روانشناس توجه و تمرکزش بالا بره 

ما مشهد هستیم و مراکز مختلفی اینجا هستن من خودم یه مرکز خوب پیدا کردم که هم آموزشیه هم دوره های مختلف رشد و پرورش شخصیت میذارن . چون کارشون خوبه ول کن اونا نیستم و سعی میکنم تا وقتی فرصت دارم و سن بچه ام از سنی که میشه همه کار کرد نگذشته ، هر چی میتونم روی موفقیتش کار کنم 

چون با وضعیتی که ایران داره پیش میره واقعا بچه هامون شرایط سختی خواهند داشت .

من هم از دوره های آموزشی موسسه مستار که تازگیا اسمش رو تغییر دادن گذاشتن " نوبنیاد " استفاده کردم و هم از کلاسهای روانشناسی شون زیر نظر خانم دکتر موسوی  و همکارنشون 

به همه هم گفتم چون واقعا جای خوب رو آدم باید به دو نفر دیگه هم بگه که گیر موسسات کلاه بردار نیوفتن 

ممنونم از همه تون 

در مورد چرتکه هم نگران نباشید من خودم تا از چیزی مطمئن نشم بچه ام رو نمیذارم ، خوبه و نگران نباشید ، اتفاقا" وقتی یکی دو ترم بفرستید میگید چه خوب شد که گذاشتمش.

سلام ، نمی دونم این تبادل نظر مال چه زمانی هست ولی احساس می کنم که نظرم می تونه کمک حال بقیه باشه ، من الان یک سال هست که کلاس چرتکه می رم بنده 16 ساله هستم ، نظر من اینه که کلاس چرتکه برای تقویت محاسبات بچه ها خیلی خوبه و در مورد حل مسئله ، این دو دو بحث کاملا متفاوت هستن که باید یاد داده بشن ، درسته که اول های دبستان ممکنه که بچه ها دچار مشک بشن ولی بعدن براشون خوبه ، من خودم دو سال دیگه کنکور دارم  و حل مسئله ریاضی ام خوبه ولی در محاسبات مشکل داشتم پس شروع به رفتن به کلاس چرتکه کردم من کنار بچه های کوچک دبستانی می رم کلاس و از نظرم برای اون ها خوب هست و من حسرت می خورم که چرا زودتر متوجه نشدم یه همچین کلاسی وجود داشته ، در مورد چرتکه در سایت های خارجی مطالعه کردم و اون ها نظرات مثبتی داشتن که کلاس چرتکه خوبه ، حتی یک مادر به همراه دو فرزند دخترش به یاد گیری چرتکه پرداختن ، پس در کل اگه بخواییم به تور منطقی برسی کنیم مزایای خوبی داره و در اخر چرتکه باعث پروش استعداد کار با انگشتان می شه چون که ارتباط بین چشم و دست رو می خواد و محاسبات ذهنی چرتکه باعث تقویت حافظه  عددی اون ها و کار با اعداد می شه . 

سلام ، نمی دونم این تبادل نظر مال چه زمانی هست ولی احساس می کنم که نظرم می تونه کمک حال بقیه باشه ، ...

میتونم بپرسم کجا کلاس میری؟تهران هستی؟ میشه مراکزی تو تهران که آموزش چرتکه به صورت استاندارد دارند را معرفی کنید؟

2740