2733
2734

از تجربيات درماني

مواد خوراكي

اينكه چقدر طول كشيد درمان بگيد

خدايا مرسي😍

من شوهرم شهریور آز اسپرم داد دکتر گفت جهشش غیر طبیعیه و باید دارو مصرف کنه و سونو براش نوشت .ولی شوهرم سونو رو نرفت گفت قرصامو میخورم اگه این ماه بچه دار نشدیم میرم سونو(دومین ماهی بود ک میخواستیم اقدام کنیم)خلاصه شوهرمم دستو پاشکسته قرصاشو میخورد تا اینکه ۸ مهر متوجه شدم باردارم ...😋😋😋

...taiping

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من خودمم مشکل تنبلی تخمدان داشتم دکترم بهم متفورمین داد .بعد من رازیانه و قطره ویتاگنوس هم میخوردم ه ...

منم تنبلي خفيف دارم سمت راستم پلي كيستيكه و يه ماهه دارم باشگاه ميرم

خدايا مرسي😍
من خودمم مشکل تنبلی تخمدان داشتم دکترم بهم متفورمین داد .بعد من رازیانه و قطره ویتاگنوس هم میخوردم ه ...

قطره رو میشه بدون تجویز پزشک خورد؟

یـــه روزی تمـام رویاهـات به حقیــقت میـپیونده صـــبر داشته بـاش  
قطره رو میشه بدون تجویز پزشک خورد؟

این قطره گیاهیه .منم تعریفشو توهمین نی نی سایت شنیدم که خیلیا باهمین باردار شدن .من به دکترم گفتم ویتاگنوس بگیرم خوبه گفت آره بگیر بخور .۵ تومنم بیشتر نیست 

...taiping

منم یکسال اقدام بودم تنبلی داشتم شوهرمم ضعیف بودقرص زیادمیخوردیم خ یلی تقویت میکردم شوهرمو شوهرم قرص ال کارنتین.ای.روی.میخوردبرای ای وی اف منم گلوکوفازمیخوردم ماهی که برای ای وی اف میخواستیم بریم خداروشکرباردارشدم انشالله قسمت منتظرا

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  
منم یکسال اقدام بودم تنبلی داشتم شوهرمم ضعیف بودقرص زیادمیخوردیم خ یلی تقویت میکردم شوهرمو شوهرم قرص ...

خدا رو شكر عزيزم

چه مدت داروهاتون مصرف كرديد؟

خدايا مرسي😍
2706