2733
2734
عنوان

این مطلب درباره ی رمان های ابکی رو بخونید من که منفجر شدم از خنده😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 17949 بازدید | 65 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی رمان دالان بهشت خونده؟خیلی اسمش شنیدم ارزشش داره بخونمش؟

من اولين كتابي بود كه خوندم

خيلي خوبه واقعا خيلي

باوجود اينكه ديگه اضلا سمت رماناي ايراني نرفتم ولي دالان بهشت عالي بود

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2731

من همشو خوندم خدا خیرت بده چقد خندیدم واقعا هم همینجوریه قبلنا زیاد میخوندم جالبع اتفاقا یبارم جوگیر شدم رمان نوشتم فقط سه صفحه نوشتم خسته شدم گذاشتم کنار قوه تخیلاتم کشش نداشت😩😂😂😂😄😄😆😆😆😆

تازه عاشق هم میشدم اینارو میخوندم میگفتم منم ی پسره اینجوری میخام😰😆😆😆

خداجونم مارو از این بلاتکلیفی ومشکلات مسخره نجات بده🙏واسه حل مشکلاتمون وخونه دار شدنمون یه صلوات میفرستین؟؟..
ا خطی سورمه ای در اطراف مردمک و …(باز هم بنا به سلیقه ی نویسنده از یک مدلی استفاده میشه…..حالا من مو ...

یعنی عاشقتماااااااا،خیلی باحال بود،،،حالا میشه اون سری از رمانا که به نظرت خوبن رو معرفی کنی؟

از شـــانـــــس مــــــــــا 😎😎هر چی خوبــــه یا حرومه😫یاگرونه😖یاچاق کنندست😕یا متاهله😪
اره بخون اون ابکی نیست خیلی اموزنده ست

ادامه نداشت متنت؟ خیلی بامزه بود. کلی خاطراتم زنده شد   

تا 7-8 سال پیش خیلی از اینا خونده بودم، به بعدش دیگه پراکنده، بعد ازدواجم دیگه گذاشتم کنار. حوصلم سر رفته بود

ادامه نداش؟؟؟😥😥😥خیلی باحال بود اخه

همینشم نخوندن گفتن زیاده

من امروز فهمیدم امار مطالعه چرا پایینه همش زیر سر این نی نی سایتیاست  

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 
همینشم نخوندن گفتن زیاده من امروز فهمیدم امار مطالعه چرا پایینه همش زیر سر این نی نی سایتیاست   ...

😅😅😅

خداجونم مارو از این بلاتکلیفی ومشکلات مسخره نجات بده🙏واسه حل مشکلاتمون وخونه دار شدنمون یه صلوات میفرستین؟؟..
یعنی عاشقتماااااااا،خیلی باحال بود،،،حالا میشه اون سری از رمانا که به نظرت خوبن رو معرفی کنی؟

رمان خوب یعنی رمان مفهومی اجتماعی میخوای یا رمان های عاشقانه غیر ابکی

رمان زنانه یا مادرانه منامعیری 

رمان زخم پاییز 

رمان شوره زار 

اسطوره 

شاه شطرنج

رمان گناهکار هم از اون ابکیای با قلم نویسنده ی خوب ِِ نوشته فرشته تات

فعلا اینا اخرین های خوبیه که خوندم

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 

وای همشو خوندم 😂😂😂😂واقعا که درست بود ..تمام رمانایی که خوندم همینطوری بودن ..دیگه منم گذاشتم کنار ازبس تکراری بودن

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2706