2733
2734
میگن زینک پلاس خوبه ؟ چه مارکشو بگیرم .؟ خارجی چند نوع داره . نمی دونم کدومشو بگیرم میشه اسم کاملشو بگید ؟
نظرتون در مورد تونیک مینادکس چیه ؟ اون چی داره ؟
خواهشن راهنمائی کنید .............
پسرم اهنم نمیخوره
خیلی لاغره و کم وزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
پسر من 3 سال و نیمه اس.منم مثل تو تمام دغدغه ام وزن بچه ام هست.خیلی از این مکمل ها رو هم امتحان کردم اولش خوبه ولی بعد دیگه جواب نمی ده.تازه مطمئن باش تمام اینها عوارض داره.من که حاضر نیستم سلامتی بچم رو فقط برای اینکه وزن بگیره به خطر بیندازم.از نظر من سالم باشه لاغر باشه. چه عیبی داره؟
سلام
من به دخترم زینک پلاس وتونیک مینادکس می دادم برای وزن گرفتنش نبود بلکه به عنوان مکملهای غذایی مفیدبهش دادم
برای بازشدن اشتهای بچه دکترشربت باریج بهش داد که گیاهیه
کلا عصاره انار یا اش اناروهرنوع محصول اناراشتها را بازمی کنه همین طور ترشیها
خداوندا مرا آن ده که آن به

خانم های گل

برای سلامتی بچه های مریض نینی سایت امروز12 شهریور زمان غروب آفتاب همگی سوره یس رو میخونیم

لطفا ما مادر ها رو تنها نزارید

اگر در این ثواب دسته جمعی شرکت میکنید

به کلوپ ما بیاید و اعلام آمادگی کنید: http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=16544

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
سلام منم به دخترم که الان دوسال و نیمشه همه مکملها و ویتامینها رو دادم بیشتر از همه شربت فروگلوبین که آهن هم داره تاثیر داره
مکمل پدیاشور هم خوبه من تو شیشه درست میکنم بهش میدم
الان وزنش 14 کیلو هستش در صورتی که حتی یک وعده هم غذا نمیخوره با همین مکملها و سرلاک مخصوصا گندم و خرما و گندم و عسل وزنش خوب مونده
تمام زندگی من در چهار حرف خلاصه میشود ....ت....ر...ن.....م
2706