2737
2739
لطفا اگر احساس خوشبختی می کنید و از زندگی مشترک خود راضی هستید، بگید چه سیاستهایی را در زندگی و رابطه با همسرتون به کار بستید که باعث خوشبختی شما شده؟
بیاید دست به دست هم بدیم و همدیگرو یاری کنیم تا بهترین زندگی را داشته باشیم.
به همه خانومای نی نی سایت کمک کنیم تا دیگه افسرده نباشن، از زندگی، همسر، اقوام همسر و ... گله نداشته باشن.

رازهایی که شما با ما درمیان گذاشتید:
مامان خانمی: گذشت ، عشق و پرستش همسر
الهام.ت: گذشت ، صحبت کردن ، تبادل افکار برای پیدا کردن راه حل ، به نقطه مشترک رسیدن در اختلاف نظرها ، استفاده از کودک درون برای بیان ناراحتی ها ، دوستی و یکی شدن با همسر ، مشخص کردن دایره روابط ، لذت از لحظات زندگی
azadeh79: لطف خدا ، احترام متقابل ، صبر ، دارا بودن اشتراکات بسیار
پری: عاشقانه همدیگر را دوست داشتن
مامان بهار: احترام به خانواده های یکدیگر ، لطف خدا ، تفاهم یعنی توانایی تحمل تفاوتها
گلبهار: دوستی با همسر، استفاده از کودک درون، اهمیت ، در اولویت قرار دادن نیازهای همسر، مرکز توجه قرار دادن همسر، پرهیز از جر و بحث ، کمک به آرامش ، تفاهم و تشابه فکری، انجام بازی های کودکانه با همسر برای ایجاد صمیمیت و نشاط
در ضمن دوستان خوبم می تونید از لینک ذیل نشریه شماره دوم مه بانو را دانلود نمایید و پس از مطالعه صفحات 29 و 30 (رازهای همسران خوشبخت) کمی در زندگی خودتان تأمل نمایید، از بین 6 راز عنوان شده شما کدامیک را در زندگی مشترک و رابطه با همسرتان اجرا می کنید؟
http://s3.picofile.com/file/7410735264/mahbanoo2.pdf.html

دوستان هر کس مجله را دانلود می کنه، لطفا بعد از خوندن صفحات 29 و 30 نظرشو راجع به رازهای عنوان شده بگه و بهمون بگه کدوم یکی را تا به حال در زندگی پیاده کرده و چه نتایجی به دنبال داشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزم من با اینکه روز ازدواجم ازخانواده همسرم کسی نیومد برای عقدم وتک وتنها شوهرمو از اون خانواده پذیرفتم وحالا که 6 ساله از زندگیم میگذره خیلی احساس خوشبختی میکنم چون من همون عروسی هستم که مادر شوهرم حتی به جودش زحمت خواستگاری نداد ولی الان با اینکه کوچکترین عروسم بدون مشورت با من کاری نمیکنه وعزیز دردونه شدم وتو این 6 سال هیچ کس فقط گذشت سبب خوشبختیم شد وهمسرمو عاشقانه میپرستم وهیچ وقت از ازدواجم پشیمون نشدم
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تقرىبا من هم ىه جورایى مثل مامان خانمى برام اتفاق افتاد .اقوام همسرم تو جشن ما نیومدن و سال اول ازدواجمون خىلى سخت بود برامون ولى با گذشت وصحبت کردن و فکرهامون رو روى هم گذاشتن سعى کردیم و میکنیم که براى مسایل راه حل پیدا کنیم .فکر نکنید که خوشبختى در این هست که هردو یه چیز دوست دارید و یا با هم بحث نمکنید ،به نظر من همه با هم اختلاف نظر دارن و باید باهم مطرح کنند و حالا اینکه این رو با هم به نقطه مشترک برسند
به طور مثال ما از کودک درون استفاده کردیم و دو شخصیت کودک داریم که هر حرفىکه فکر میکنىم شاید طرف مقابل ناراحت بشه به خصوص انتقاد رو تو قالب اون شخصیت ها میاریم ،
و از همه مهم تر با هم دوست باشید و هم رو از خودتون بدونید و دایره روابط رو مشخص کنیدو سعى کنید از لحظات لذت ببرید .
سلام.خانواده ی همسر من اول موافق بودن ولی بعد من رو خیلی تحقیر کردند.شب عروسیم آنچنان کردند که...بماند.من و همسرم خواستیم با هم باشیم.الان 5 ساله که از زندگیمون میگذره و یه دختر شیرین 7 ماهه داریم.خیلی سخت بود ولی به لطف خدا و احترام مقابل وصبر زندگی خیلی شیرینی داریم.البته یک نکته ی مهم اینه که من و همسرم اشتراکات زیادی داریم و این به نظر من عامل مهمی در خوشبخت شدنه.شادکام باشید.
خدایا از تو می خواهم که خورشید همین روزها از کوچه ی اختر طلوع کند..
اه ما از این جنگ و جدل ها نداشتییییییییییییییییم
ولی عاشقانه هم رو دوست داریمممممممممم
نمیدونم رازی نهفته داره یا نه .. اگه بفهمم داره حتما بهتون میگم
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست
2740
اه ما از این جنگ و جدل ها نداشتییییییییییییییییم
ولی عاشقانه هم رو دوست داریمممممممممم
نمیدونم رازی نهفته داره یا نه .. اگه بفهمم داره حتما بهتون میگم
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست
من خیلی احساس خوشبختی میکنم اگر صد بار دیگه هم برگردم شوشو انتخاب میکنم
با اینکه خواهر شوهرام از حسادت دارن میترکن
و یکشون حتی عقد و عروسیم نیمد
اما الان منم که خوشبختم و شوشو
همه خوشبختیم با وجودم سه قلوهام داره سه برابر مشه
جمعه روز ایرانی اواره و زیر اوار ماندست ....ایرانی روز قدس نداردتا وقتیکه هموطنش آواره ست
اخه منو شوشو تو نت اشنا شدیم
اما با اینکه ازدواج ما نتی بود اماااااااااااااا
ما خیلی خوشبختیم
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
جمعه روز ایرانی اواره و زیر اوار ماندست ....ایرانی روز قدس نداردتا وقتیکه هموطنش آواره ست
من با شوشو دوستم بعد زن شوهر
همیشه مثل بچه ها با هم حرف میزنیم
به هم اهمیت میدیم
حتی الان که من باردارم و استراحت مطلق نمی ذارم همسرم نیازی احساس کنه
درست من مادر سه تا نینی هستم
اما لب بود که دندون اومد
حواسم به همه چیز شوشو هستش
اهل جر بحث نیستم
سعی میکنم همسرم ارامش داشته باشه تا منم ارامش داشته باشه
البته تفاهم مهمه من و شوشو از لحاظ تفکر خیلی شبیه هم هستیم
نقاط غیر مشترک خیلی کمه
اونم سعی میکنیم رعایت هم بکنیم
2706