2733
2739

سلام صبحتون بخیر.

یه سوال دارم. اگر کسی تجربه داره ممنون میشم کمکم کنه.

ایا ممکنه تخمک گذاری توی روز ۱۶ سیکل اتفاق بیفته در حالی که همیشه دوره هام ۲۸ .۲۷روزه است‌ .  با این حساب من دقتم روی روزای ۱۰ و ۱۲ و ۱۴ هست. ولی یه چنددقایقی دردهای خیلی خفیف و مبهمی زیرشکمم دارم. اصلا ترشحات ندارم.

😓دو روزه ترشحاتم کم و قطع شده.  به این دلیل فهمیدم دوره تخمک گذاریم گذشته. ولی این دردهای خفیف که گاهی حس میکنم چیه ؟ 

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

نی‌نی‌بان:

📌 روز تخمک گذاری چه روزی است؟

🔹 این روز دقیقا 14 روز قبل از پریود بعدی اتفاق میافتد.

🔹 یعنی اگر شما یک سیکل 30 روزه دارید   روز 16 سیکل روز تخمک گذاری شماست.

🔹 خانمی که دارای سیکل 30 روزه است و اول هر ماه پریود میشود، پس ماه آینده هم اول ماه پریود میشود، پس 14 روز از اول ماه بعد به عقب میاییم و روز 16 ماه روز تخمک گذاری محسوب میشود.

🔹 اگر شما یک ماه سیکل 30 روزه و ماه دیگر سیکل 28 روزه دارید  و ماه دیگر 32 روزه بایستی سه ماه پشت سر هم سیکل را حساب کنید و متوسط آنها را بدست آورید.

🔹 متوسط این سه سیکل 30 روز است. ولی روز بدست آمده برای تخمک گذاری در محدوده 4 روز محاسبه میشود مثلا از روز 14 تا 18 تخمک گذاری اتفاق میافتد. روز دقیق را نمیتوانیم با دقت محاسبه کنیم.

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها ممنون میشم ازتون یکیتون بیاد آرومم کنه و بگه که دوره تخمکگذاریم شروع نشده تازه😭...   اخه به آقای شوهر دسترسی ندارم حالا حالاهااااا...😆بسه هرچی اقدام داشتیم دیگه .

بگین یکم خیالم راحت شه.

2728

این مطالبو از یی کانال پزشکی میفرسه برام

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
عزیزم اولین ماهه که روز 16 درد خفیف احساس میکنی یا هر ماه اینجوریه؟

اولین باره. من اصلا درد شکم و سینه ندارم .فقط از روی ترشحاتم میفهمم.  دردش خییییلی خفیفه و با دقت حسش کردم. 

بچه ها ممنون میشم ازتون یکیتون بیاد آرومم کنه و بگه که دوره تخمکگذاریم شروع نشده تازه😭...   اخ ...

عزیزم هرچی دسته خداس...قدیمیا که ازین جورچیزا خبرنداشتن پس چطورباردارمیشدن.....بیخیال بابا توکلت به خدا باشه اگه اون بخواد چه روز تخمک..باشه چه نه مامانی اگرم نخواد که هیچی

2738
عزیزم هرچی دسته خداس...قدیمیا که ازین جورچیزا خبرنداشتن پس چطورباردارمیشدن.....بیخیال بابا توکلت به ...

اره واقعا راس میگی گلم. 😍  سپردم دست خودش. هرچی خودش بخواد همون میشه

اولین باره. من اصلا درد شکم و سینه ندارم .فقط از روی ترشحاتم میفهمم.  دردش خییییلی خفیفه و با د ...

جاری من ناخواسته حامله شده بعد سونو و آز فهمیده دوروز بعداز تموم شدن پریودش لقاح داشته....نه وسط دورش بوده و نه تخمک گذاریش.....پس همه چی دست خداس گلم

جاری من ناخواسته حامله شده بعد سونو و آز فهمیده دوروز بعداز تموم شدن پریودش لقاح داشته....نه وسط دور ...

چقد زود ؟؟؟  

منم حس میکنم تخمکگذاریم زود اتفاق میفته چون بعداز پاک  شدن  با عرض معذرت خیلی ترشحاتم زیاده تا دور روز پیش اینجور بود. الان خیلی کمتر شده.

ولی نمیدونم این درد چی میگه ؟  البته امشب استرسم زیاد بود چون یکم تنها بودم و کولرهم روشنه. و حسابی یخ کردم.  حس میکنم از سرماس.