2733
2734
عنوان

وابستگی شدید کودک 3 ساله من

| مشاهده متن کامل بحث + 10180 بازدید | 33 پست
پیش باباش میمونه از کوچیکی چون من یکی دو روز میرم تدریس،ولی از کل خونواده و فامیل دوریم تو شهر غریبی ...

فکر کنم بیشتر از تک فرزندی تو غریبی زندگی کردن تاثیر داره تو این رفتار بچه ها .منم تو شهر غریبم و دخترم یازده ماهشه پیش هیچ کس غیر من و باباش نمیمونه میرم خونه مامانم اینا یا مهمونی همش باید بغلم باشه یا من رو ببینه.منم نگران آینده دخترمم.البته تصیمیم دارم بعد از دوسال بگدارمش مهد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پسر من بیست و یک ماه شه ولی شدید به من وابسته است هرروز مادربزرگش رو می‌بینه ولی یه لحظه بدون من نمیمونه حتی دستشویی برم خونه رو میزاره رو سرش منم نمیدونم چیکار کنم

آه....آری.....این منم.....اما چه سود/ او که در من بود دیگر نیست ،نیست/ می خروشم زیر لب دیوانه وار/ او که در من بود آخر کیست کیست؟
2728
آره واقعا غریبی خیلی موثره، من سعی کردم دخترمو پارک و محیطای بازی زیاد ببرم،کارگاه مادرو کودک میرفتی ...

سلام عزیزم الان داشتم تو تاپیکای وابستگی کودک میخوندم رسیدم به تاپیک شما 

پسرمنم الان همسن بچه ی شماست و من این مشکل رو دارم ، میخواستم بپرسم بالاخره مسکل وابستگیش حل شده!؟؟؟ چیکار کردین شما!؟؟؟؟ چه راه حلی بهتره!!!!؟؟؟؟؟

2740
آره واقعا غریبی خیلی موثره، من سعی کردم دخترمو پارک و محیطای بازی زیاد ببرم،کارگاه مادرو کودک میرفتی ...

سلام تاپیک شمارو تو سرچام دیدم...مشکل حل شد عزیزم؟ چون منم در گیر این وابستگی هستم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
سلام عزیزم بچتون چندسالشه؟مشکلش حل شد؟

سلام قشنگم

پسرمن الان پنج سال و سه ماهشه

نه بابا 

این کرونایِ لعنتی اومد همه چی بدتر شد☹

الان دیگه نه پارک  نه مهدکودک نه خانه ی بازی و....

همش ورِ دلِ خودم!!!!!

سلام قشنگم پسرمن الان پنج سال و سه ماهشه نه بابا  این کرونایِ لعنتی اومد همه چی بدتر شد☹ ال ...

ای بابا

دختر منم سه سال و نه ماهشه بهترین زمان مهدکودک بود براش

خدا باعث و بانی این کرونا رو نبخشه ک بیچارمون کرد.چاره ساز خداست ولی.

دوستم من امروز فایل خریدم مخصوص کودکان ۳ تا ۷ سال.

گوش میدم آخه زیادن.صحبتای آقای هولاکویی نمیدونم درست نوشتم یا نه.

اگ راضی بودم آدرسشو میدم بهت.البته اگ دوست داشتی