2733
2734
عنوان

از تهران برم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 32 پست
سلام حتما از تهران برید  اول بخاطر فساد و بدحجابی  دوم قیمت اجناس سوم آب و هوا  ...

برای من که مال تهران نیستم خیلی سختمه با اینکه ۵ ساله اینجا زندگی میکنم نتونستم عادت کنم احساس میکنم اینجا داره ازم یه آدم افسرده میسازه درحالیکه خیلی خوش روحیه وشاد بودم قبلا

دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.
صد در صد  آرامشی که تو شهرستانا هست تو تهران پیدا نمی کنید البته بعضی شهرها جو خاصی دارن که ش ...

شهری که من میرم کوچیک نیست تراقیک هم داره ولی ته به اندازه تهران 

دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خونواده اونجان  میشه انتقالی گرفت حداقل برای چندسال

اگه برای کارتون مشکلی پیش نمیاد

یکسال انتقالی بگیرید، من خودم الان دانشجوی ارشدم و توی این مقطع یه حسی دارم که دوست دارم همه اش با خانواده باشم اینطوری حالم بهتره البته مدتیه شدیدا اینطور شدم و زود به زود میام خونه، شما هم یکسال انتقالی بگیرین و برین اونجا، شاید اصلا روحیه تون نساخت و سال بعدش برگردین تهران

اگه برای کارتون مشکلی پیش نمیاد یکسال انتقالی بگیرید، من خودم الان دانشجوی ارشدم و توی این مقطع یه ...

منم همین نظر رو دارم میخوام یه چندسالی اونجا باشم اگه نشد دوباره برگردم

برای من که مال تهران نیستم خیلی سختمه با اینکه ۵ ساله اینجا زندگی میکنم نتونستم عادت کنم احساس میکنم ...

با احترام به ساکنین تهران ولی اصلا شهر خوبی نیست 

دلگیره و خیلی شلوغه و بد جور توش فساد بیداد میکنه متاسفانه نمیگم شهرهای دیگه نیست ولی تهران دیگه میشه گفت علنی هستش 

خدا به داد خانواده های تهرانی برسه واقعا

😎 67 روز پیش تولدم بود اونایی که کادو ندادن امروز اماده کنند 😎
شهری که من میرم کوچیک نیست تراقیک هم داره ولی ته به اندازه تهران 

پس شک نکن. من خودم نتونستم تهران بمونم. مهاجرت کردیم. البته تا چند سال باید واسه همه توضیح می دادیم که چرا مهاجرت معکوس کردیم. چرا برعکس همه مهاجرت کردیم  . همه نگاه عاقل اندر سفیه به ما می نداختن.   

ولی الان می گم بهترین تصمیم تمام زندگیم بوده و همه رو به مهاجرت از تهران تشویق می کنم

پس شک نکن. من خودم نتونستم تهران بمونم. مهاجرت کردیم. البته تا چند سال باید واسه همه توضیح می دادیم ...

منم موندم چی بگم وقتی گفتن چرا از تهران اومدین!!

پس شک نکن. من خودم نتونستم تهران بمونم. مهاجرت کردیم. البته تا چند سال باید واسه همه توضیح می دادیم ...

پیش خونواده رفتین؟

منم موندم چی بگم وقتی گفتن چرا از تهران اومدین!!

خونواده ی خودم شهرستان بودن. خونواده شوهرم تهران. هر کسی از ما پرسید خیلی راحت گفتیم تهران جای زندگی نیست ما آرامش نداشتیم. یه نچ نچی می کردن و می رفتن  . البته شهر ما کوچیکه و همه عاشق رفتن هستن. ولی خب صبح به صبح که پنجره رو باز می کنم و اکسیژن خالص تنفس می کنم حالم جا میاد   

منم از تهران مهاجرت کردم بخاطر کار همسوم اللته خودم تهران بدنیا اومدم و بزرگ شدم الان هم دلم واس شهرم تنگ میشه هم اینجا ادم ارامشش بیشتره صد البته ک امکانات تهران غیر قابل چشم پوشیه

کی همچین حرفی زده واسه همین که انقدر از شهرهای دیگه میان تهران😐😐

الان این آمارو از کجا اوردی؟؟ما از دو نسل قبلمون تهرانی هستیم همه فامیل هم تهرانن.والله یه افسرده نداریم

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند..طلب عشق زهر بی سرو پایی نکنیم
2706