2752
2734
عنوان

خدا بگم چکارتون نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 29 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😂😂😂 فدات  چری رو ندیدم هنوز 😄

بیــــه چطو همکارایی هسین رنگ همو نمیبینین باور کن ب توام داره خیانت میکنه رفته تو گروه یکی دی😀😀😀😀😀دیروز مودممون سه گیگ اینترنت رایگان دادمون و گر ن ن بسته داشتم ن شا رژ ن پول بی مونا میموندین😀😀😀

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
ای بابا منم دیشب مغزم سوت کشید وسط داستان مهشید اینقدر پست بود از صفحه ۳۶ تا ۹۷ فقط پست بچه ها بود د ...

تازه از اون بدتر اون خانمه بود که هی گفت داستانمو بخونید من فکر کردم کلشو نوشته رفتم با اشتیاق شروع کردم خوندن یهو وسطش گفت اصلا برید همون پست مهشید رو بخونید، یعنی رسما دلم میخاس خفه اش کنم   

شوهرم تاج سرم و دخترم نگین وسط این تاجه، با دنیا عوضشون نمیکنم   
واااای😂😂

ای جان عزیزم شما باردار شدی؟ من یه بار امضاتو دیدم واست کلی دعا کردم اللن تیکر بارداریتو دیدم ذوق مرگ شدم

ای جان عزیزم شما باردار شدی؟ من یه بار امضاتو دیدم واست کلی دعا کردم اللن تیکر بارداریتو دیدم ذوق مر ...

عزیزدلم دورت بگردم.تیکرم الکیه😢برای دلخوشی گذاشتمش

برام دعا کن فداتشم😢

بیــــه چطو همکارایی هسین رنگ همو نمیبینین باور کن ب توام داره خیانت میکنه رفته تو گروه یکی دی😀😀😀 ...

اره فکر کنم باید مچشو بگیرم😆 

خدایا شکرت اگه نمیداد تو نبودی ما چ میکردیم 🤗

تو شدی 🌙من👶❤️
عزیزدلم دورت بگردم.تیکرم الکیه😢برای دلخوشی گذاشتمش برام دعا کن فداتشم😢

ای جان دلم غصه نخور، آدم که تا 4-5 هفته نمیدونه که، انشالله همین تیکرت ادامه دار میشه عوضشم نمیکنی 

اره فکر کنم باید مچشو بگیرم😆  خدایا شکرت اگه نمیداد تو نبودی ما چ میکردیم 🤗

خخخخخ کیه ک قدر بدونه واالا بووخوودااع😲😲😲😲😝😝😝😝اره حتما مچشو بگیر خیلی خانئه چرب چیلی سیاستمدار😀😀😀

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز