2737
2734
عنوان

سر بچم خیلی داد میزنم بعضی وقتام یواش میزنمش😭

| مشاهده متن کامل بحث + 66024 بازدید | 122 پست

درست میگین همتون😔

باورتون میشه بعد شش ماهه اولین باره هونمون مهمون میاد!

من خیلی تو کار کردن تند و تیزم ولی اینقدر نق میزنه بهم جنون دست میده میترسم خدایی نکرده سرش بلایی بیارم😭

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
از خودم بدم میاد شوهرم ساعت 7 صبح تا 7 شب سرکاره....بیشتر خونه مادرمم...اصلا یادم رفت خودم خونه دارم ...

مواظب باش زیاد نزنی چون بچه هایی ک تنبیه میشن وقتی ام بزرگ شدن عصبی و پرخاشگر میشن کتک زدن الان تو .تو آینده بچت تاثیر میزاره لطفا روانیش نکن...اون بچه اس چ میفهمه

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب که خوابش عمیق تره و طولانیه 

شبا باید خونه سوت و کور و ساکت باشه تا بخوابه...این دختر خیلی واسمون برنامه میریزه😩

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
شبا باید خونه سوت و کور و ساکت باشه تا بخوابه...این دختر خیلی واسمون برنامه میریزه😩

دلم خواس عکس این زلزله خانومو ببینم 

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...
2731

آخه فک میکنی بچه میفهمه معنی داد زدن تو رو اون فقط تو رو به شکل یه ماهی خشمگین میبینه که داره لب میزنه....خودت اصلاح نکردی یه جانی روانی تحویل جامعه میدی گفته باشم دیدم که میگم ده سال دیگه این بچه هیچ تمایلی به محیط خونه نداره و به دل جامعه گرگ صفت پناه میبره

مواظب باش زیاد نزنی چون بچه هایی ک تنبیه میشن وقتی ام بزرگ شدن عصبی و پرخاشگر میشن کتک زدن الان تو . ...

مامانمم میگه که سرش داد نزن جری میشه..

پریود هم هستم رژیم هم دارم سرماهم خوردم همه چی دست به دست هم داد....

من مادر بدرد نخوریم😭😭😭

از اول هم که شیر نداشتم بچمم شیرخشکیه

آخه فک میکنی بچه میفهمه معنی داد زدن تو رو اون فقط تو رو به شکل یه ماهی خشمگین میبینه که داره لب میز ...

من خودم مثل شما یه مادر خشمگین بودم خدا رو سکر زود اصلاح کردم ولی کمترین نتیجش الان مشکل روانی دخترمه

2738

عزیزم من واقعا درکت میکنم چون خودمم این شرایطو داشتم و الان که پسرم ۱۴ ماهشه هنوزم تقزیبا اینجوریه،از سرکار میام خسته و اونم همش دوست داره بهم بچسبه.اما سعی کن به اعصابت مسلط باشی.اینجوری هم خودت اذیت میشی هم اون طفل معصوم

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
من خودم مثل شما یه مادر خشمگین بودم خدا رو سکر زود اصلاح کردم ولی کمترین نتیجش الان مشکل روانی دخترم ...

چه طوری خودتون اصلاح کردین؟؟

منم جدیدا خیلی بی اعصاب شدم

ماه گل هستی مامان و بابا : اتریسا خانم
مامانمم میگه که سرش داد نزن جری میشه.. پریود هم هستم رژیم هم دارم سرماهم خوردم همه چی دست به دست هم ...

بعد از هر سختی آسانی هس نگران نباش مادر خوبی هستی اینم طبیعه عصبانی میشی ولی سعی کن خودتو کنترل کنی زدن بچه خوب نیس گناه دارن آخه

2706