2737
2734
عنوان

شما قبل از دستشویی دستاتونو میشورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10025 بازدید | 116 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره میشورم حتما مخصوصا وقتی کرم ب دستامه چون اکثرا پارابن دارن و باعث سرطان میشه

با همه چی موافقت کن هیچیو توضیح نده بعدش همون کاری که میدونی درسته رو انجام بده
2731
من میشورم قبلش با اب بعدش با مایع فکرمیکردم من وسواس دارم اینقدر دستم میشورم پس کار درستیه

اتفاقا همون قبلش هم باید با صابون شسته بشه، مخصوصا اگر بیرون از خانه، در باشگاه ورزشی، خرید یا مانند آن بوده باشید. 

سلام دوستان من از یک شرکت خدماتی نظافتچی گرفتم کارشون خیلی خوب بود نیروی خانم و اقا هم دارند سیستم رزروشونم مثل زودفود اسنپ ایناست

شمارشون 09305285184 دفترشونم 26154385 حتما پیشنهاد میکنم بهتون سر بزنید.   

2738

ببین اگه وسواس داری مشاوره بگیر

فعالیت من توی نی نی سایت به خاطر این هست که یه روز سوالی پرسیدم که یه نفر اپلیکیشن مشاوره تلفنی تلیار رو بهم معرفی کرد و مشاوره گرفتن از اونجا بهم خیلی کمک کرد منم دوست دارم این اتفاق توی زندگی بقیه بیوفته تا زندگی بهتری داشته باشن و تصمیم های بهتری بگیرن توی زندگیشون. 

ما خانوما که نصف روز دستامون تو آبه

ولی تا حالا قبل سرویس دستامو نمی شستم. زین پس سعی در رعایتش دارم

20 اسفند 91 بار دگر لبخند خدا در تولد نوزادی نمایان و سپهر ، بزرگمرد کوچک ما متولد شد.خبر آمد فندقی در راه است💖خدایا مراقب فندق کوچولوم باش💓 اونو بهت سپردم🙏
2706