2733
2734
عنوان

نتپیدن ضربان قلب جنین در هفته هشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2492 بازدید | 42 پست
هفته های اول بارداری لکه بینی داشتم ولی از ماه دوم به بعد نه

هفته هشتم هم لک بینی داشتی 

تالمس دستات تا حس درآغوش کشیدنت چیزی نمونده فرشته ی ناز مامان خدایا شکرررررررررت👶🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیا بخورم که جنینم زودتر رشد کنه به نظرتون

غذاهای مقوی نه صرفا پرکالری

مثل ماهی،میگو وجگر و...

آجیل زیاد بخور

از سبزیجات تازه استفاده کن

سعی کن کمتر از چربی اشباع استفاده کنی

مکمل استفاده کن مثل اسید فولیک

خدایا سپردم به خودت❤️به امید تو🌹
شما الان اسید فولیک باید مصرف کنی  میوه و‌سبزیجات و اب فراوون

اسید فولیک و ویتامین ب۶دکتر داده مصرف میکنم همراه با شیاف پروژسترون شبی یکی به نظرتون کم نیست روزی یک عدد شیاف آخه انگار تاثیری تو خونریزی نداره

تالمس دستات تا حس درآغوش کشیدنت چیزی نمونده فرشته ی ناز مامان خدایا شکرررررررررت👶🙏🙏🙏🙏
غذاهای مقوی نه صرفا پرکالری مثل ماهی،میگو و... آجیل زیاد بخور از سبزیجات تازه استفاده کن سعی کن ...

ماهی و میگو نمیتونم بخورم ویارم بدجورشده به این دوتا و جیگر

هفته هشتم هم لک بینی داشتی 

نه عزیزم. ولی من یه دوستی دارم همزمان  با من باردار بود. اون سه ماه خونریزی داشت. تا جایی که یبار خودشو رسوند بیمارستان فک میکرد سقط کرده ولی الان پسرش یه ساله س

نه عزیزم. ولی من یه دوستی دارم همزمان  با من باردار بود. اون سه ماه خونریزی داشت. تا جایی که یب ...

خدا بهش ببخشه 

دوزش بیشتر باشه آسیب به جنین میرسه

اخه خیلی ها تو تاپیک های قبلی گفتن دوازده ساعتی یکی مصرف میکردن تازه همراه با امپول من فقط روزی یه دونه شیاف خالیه 

ماهی و میگو نمیتونم بخورم ویارم بدجورشده به این دوتا و جیگر

خب همون آجیل و خشکبار و سبزیجات میتونه جای اینارو پر کنه

چون ویار داری باید مکمل استفاده کنی که بدنت افت نکنه

تعداد وعده هاتو بیشتر کن

اخه خیلی ها تو تاپیک های قبلی گفتن دوازده ساعتی یکی مصرف میکردن تازه همراه با امپول من فقط روزی یه د ...

شرایط هرکسی با بقیه فرق داره گلم

حتما تشخیص پزشکت این بوده

من هشت هفته رفتم ضربان نداشت شایدم دکتر شک داشت. گف هفته دهم بیا. خیلی استرس و ناراحتی کشیدم ولی سپر ...

سونوتون واژینال بود یا شکمی 

2706