2737
2734

سلام مامانای با تجربه بچم ۴ سال و نیمشه یعنی تو ۵ ساله ساله دیگه مهر ماه باید بره پیش دبستانی اسم مدرسه رفتنو که میاریم گریه میکنه بغض میکنه اصلن یه وضعی 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

شما با این کارا و سختگیریات بیشتر زده میکنید بچه رو

خودت بشین یه گوشه با مدادرنگی شروع کن نقاشی بکش بعد بگو چه خوشگل شد و ازین حرفا خودش میاد 

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
از الان استرس به جون بچه نندازید به موقعش که برید براش لباس و کیف و مدادرنگی و کلی وسایل دیگه بگیرید ...

عزیزم استرس چیه همش با خوبی و خوشی باهاش حرف میزنیم کلی مداد رنگی و وسیله براش میخریم همش براش یه سری وسیله گرفتم گفتم وقتی رفتی مدرسه بهت میدم 

2740

منظورت مهر ماه سال ديگه ست يا امسال؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

من مورد غيرطبيعي نميبينم...

منم از مهد متنفر بودم و گريه اي راه مينداختم كه مجبور ميشدن زنگ بزنن مامان و بابام بيان ببرنم. ولي درسم رو خوندم ممتاز هم بودم دو تا مدرك دانشگاهي هم دارم...

به نظرم بگين براش كه اونجا دوست پيدا ميكنه و از خوبيهاش بگيد، به نبود خودتون يا درس اشاره نكنيد.

گریستن نشانه ضعف نیست ... از زمان تولد، نشانه این بوده است که شما زنده اید !
شما با این کارا و سختگیریات بیشتر زده میکنید بچه رو خودت بشین یه گوشه با مدادرنگی شروع کن نقاشی بکش ...

عزیزم همش داره نقاشی میکشه برای یادگیری و مدرسه اینجوری میکنه 

هم سن دُختر من 

من امسال نوشتنش مهد 

روزهاى زوج ميبرمش خودمم بايد پيشش بمونم وگرنه واينميسه 

دارم بهش نشون ميدم محيط مدرسه رو 

اين مهدى كه من ميبرم ،پيش و ٣سال دبستان هم اونجا هستن 

خوبه بچه ها رو ميبينه 

🧿
عزیزم استرس چیه همش با خوبی و خوشی باهاش حرف میزنیم کلی مداد رنگی و وسیله براش میخریم همش براش یه سر ...

بذار بیشتر با دوستاشو هم سنو سالاش حرف بزنه شاید ذوق اونا رو دید اونم علاقه مند شد

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
2706