2733
2739
عنوان

حساي عجيب غريب كه روتون نميشه به كسي بگين😊

| مشاهده متن کامل بحث + 38309 بازدید | 1054 پست

من راجب خوردن گوشت مرغ و تخم مرغ و تخم بلدرچین و...حس عذاب وجدان دارم همش قیافشون میاد جلوی چشمم اون نوک کوچولو اون گوگولیه زیرگلوش پرای نرم و نازش چشمای شهلاش دلم میسوزه براشون نمیتونم بخورم کوچیکتر که بودم مراسم خاکسپاری میگرفتم براشون😟😟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثل منی عزیزم.من حتی وقتایی لباس اتومیزنم واسه هرلباس ساعت میگیرم وبرای هردونه۵دقیقه وقت میزارم که خ ...

ووواي خدايي راست ميگي؟؟؟

يعني من تنها نيستم؟؟؟😊😊😊😊😊

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

من تا چند سال پیش نسبت به دندونام حس عجیب داشتم مثلا با سمت راست 3 بار میجویدم بعد میگفتم عدالت چی میشه با سمت چپمم 3 بار میجویدم

یا یک لقمه سمت راست یکی سمت چپ میجویدم

پرای نارنگی پرتقالم یکی اینور یکی اونور کلا عادل بودم 😆😆😆

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2740
حسای من یه جور دیگه س همش منتظر خبر یااتفاق بدم همش دارم خطرات دوروبرو مرور میکنم همش نگرانم کسی چیز ...

منم همیشه این حسو دارم 😔

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹

من مثلا تو يه ظهر گرم تابستونى كه بيرونيم با همسرم تو ماشين و زير باد كولر 

از كسايى كه بيرونن تو گرما يا منتظر اتوبوسن خجالت ميكشم

😐😐😐

الهى ... يهويى بشه اون چيزى كه دلتون ميخواد❤️❤️❤️ 
مثل منی عزیزم.من حتی وقتایی لباس اتومیزنم واسه هرلباس ساعت میگیرم وبرای هردونه۵دقیقه وقت میزارم که خ ...

وايييبي مردم از خنده لابد فكر ميكني تو يخچال سيب و پرتقال كنار هم دعوا بشه ياراشون يه اندازه باشن🤣🤣🤣

كاش خوشبختي هم مثل مرگ حق بود
قبلنا كه فك كنم١٣/١٤ سالم بود نسبت به دمپايي و كفش اينجوري بودم حتمااااا بايد تمام دمپايي و كفشاي ت ...

اره دقیقا البته الانم اینطوریم حتی نسبت به پوشیدن لباسام نوبت و رعایت میکنم مبادا ناراحت بشن😶