2752
2734
عنوان

واییی خدامحمد رضاگلزار😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 8678 بازدید | 405 پست

بدبخت كجا پنجاه سالشه 😒😒😒😒

هنوز ٤٠ سالش نشده طفلي 

به دور از حسادت بله ايشون واقعا خوشتيپ هستن بازياشونم واقعا عاليه

خالق من! مرا وسیله ای در دستانت قرار بده تا حامل عشق و شادمانی برای دیگران باشم و هرگاه به آنها خدمتی کردم فراموش نکنم که این دستان توست که به یاریشان شتافته …

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خدايي صداش خيييلي داغووونه😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2731
فقط این😂

چشم هوشنگ روشن😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

من اصلا از قیافه گلزار خوشم نمیاد اصلا تو سلیقه من نیست...نمیتونم درک کنم چرا بعضیا به این میگن خوشگل و خوشتیپ...البته خب سلیقه ها متفاوته دیگه

بوراک اوزچویت تیپ و قیافش تو سبک های ایده آل منه

دارم جهان را دور میریزم/من قوم و خویش شمس تبریزم.

شهاب حسینی واقعا بازیگر تواناییه اصلا نمیشه   رو بازیش ایرادی گزاشت ولی  حالت خندش رو خوشم نمیاد  ولی اونم چهره قشنگی داره هم بازیگر خوبیه هم استایل یه بازیگر خوب رو داره

کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 

بابا بازییش افتضاحههههه ی بچه مدرسه بهتر از اون بازی میکنه بخداااا 

قهر که میکنید                                 مواظب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می گردند
من اصلا از قیافه گلزار خوشم نمیاد اصلا تو سلیقه من نیست...نمیتونم درک کنم چرا بعضیا به این میگن خوشگ ...

😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗

2706