2733
2734

اسمش 30k هست؟؟ من سريع رفتم چك كردم اگه تو دوستامه ببينم ميشه پرتش كرد بيرون ك نبود 🤣🤣 

اغلب مردم فكر ميكنند زندگي ميدان جنگ است، ولي اينطور نيست، زندگي فقط يك بازي ساده است. "فلورانس اسكاول شين"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واااای الان میرم تمااااام دوستامو لغو دوستی میکنم.ادم تواین زمونه ب چشماشم نمیتونه اعتماد کنه😭😭😭😭😭

(اللهم عجل لولیک الفرج)اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.

اين قوانين جديد رو از كجا بفهميم ؟ من فقط شب به شب ميام تو قسمت تبادل نظر 

اغلب مردم فكر ميكنند زندگي ميدان جنگ است، ولي اينطور نيست، زندگي فقط يك بازي ساده است. "فلورانس اسكاول شين"
خيلي بي احساسي 😂😂 فداي تو مهدي 😁😁😁😁

میخواستم سرکارش بزارم شمارش بگیرم اما متاسفانه سرما خوردمو حس به کاری غیر لم دادن بتخت ندارم😂

حرف دلتو زدی دلشو زدی
میخواستم سرکارش بزارم شمارش بگیرم اما متاسفانه سرما خوردمو حس به کاری غیر لم دادن بتخت ندارم😂

نه هيچوقت اين كارو نكن بعضياا آويزونن كافيه يه اي ام اس يا زنگ به خطشون بزني شكايت ميكنن ة آويزون ميشن ميندازنت به دردسر تا اخاذي كنن و با پول كوتاه بيان ، يكي از دوستام يه زني ه خط شوهرش اس داده بود دوستم با گوشي خودش به زنه زنگ زد ... زنه هم همون روز رفت شكايت ... يكي دو سال علافش كرده بود سره يه اس ام اس 

عقب مونده با این املای پیش دبستانیش خودشو بدبخور هم میدونه 😂 برو بخواب صبح باید آجر پرت کنی.

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
2706