2733
2734
عنوان

ای واای گند زد به موهام😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1893 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عکس میشه بزاری؟

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.

هیچی عزیزم کاریش نمیشه کرد دوباره موهاتورنگ نکنی بسوزه.واسه سلامتیم خیلی مضره آرایشگراهمه همینن.اعتمادبنفسشونم درحد تیم ملیه.من دوسه هفته پیش رفتم کوتاه کنم تاپایین شونه مونشون دادم کوتاه کردم بلندشدم دیدم تاگردنم شده خودشم قبول نمیکر میگفت خودت همینوگفتی همچین ناراحت شدم مریض شدم بعدش.ولی الان میبینم بیخودغصه خوردم تواین دوسه هفته کلی بلندشده

زیبایی یه خانوم به شعور،شخصیت،حیا وطرزحرف زدنشه بقیش با یه دسمال مرطوب پاک میشه!!!!
2706