2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گیسو شما چند ساله ازدواج کردی ؟؟؟ چند وقته اقدامی ؟؟؟ 

۱ سال و ۱ ماهه ازدواج کردم..۱۱ ماه بعد عروسی اقدام کردم..دو ماه گذشته نشده..این ماه ماه سومه..شوهرم هنوز چکاب نداده..خودمم فعلا سلامت نسبی دارم😊😊

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
سلام عشقم..من پریود شدم تموم شد رفت😂😅

جدی؟ 😟 من بین 20 تا 25 این ماه موعدمه اما میدونم که باردار نیستم. چون نه اقدام درست حسابی داشتم این ماه نه تخمک گذاری داشتم تا امروز 😭

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
چ ربطی داره خاهر من شکمش اندازه ی بچه دوقلو بود خخ خیلی ام راحت بچه دار شد اونم ناخاسته

اخه میگن چربی دور شکم باعث میشه بافت چربی دور تخمدان و رحم رو بگیره و نزاره فرد باردار بشه. بعضیا هم که چاقن تنبلی تخمدان دارن.

یه سوال دیگه 😆😆😆   تا استارتر عکس بزاره منم سوالامو بپرسم . حوصله شماهم سر نمیره.

میگم اگه پریودی زودتر بشه. مثلن دور روز زودتر بشه این زودتر پری شدن هم جزءتنبلی حساب میشه ؟ 

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
میشه منم اینجا یه سوال بپر سم ؟؟؟ کسی هست که با مقداری چربی شکمی و پهلو باردار شده باشه . من وز ...

من دقیقا ده کیلو اضافه وزن داشتم باردار شدم نگران نباش

خدایا منو‌ببخش ازت ممنونم که بخشیدیم ،دوست دارم 
وا،خوب بگه من حامله شدم،ديگه عكس گذاشتن نداره، 

حالا شما چرا ناراحتی؟اون عکس میذاره حجم اینترنت خودش میره..حرصشو ما بخوریم؟اتفاقا این عکس گذاشتن و دیدم بی بی مثبت به آدم انگیزه و امیدی دوباره میده

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
۱ سال و ۱ ماهه ازدواج کردم..۱۱ ماه بعد عروسی اقدام کردم..دو ماه گذشته نشده..این ماه ماه سومه..شوهرم ...

ورزش کن خیلی تاثیر داره ..من برای بار اول ماه چهارم باردار شدم ..تو اون ماه کلی رقص کردم ..قشنگ جواب داد ..

به جنون درد دارم و عادت میکنم :)
اخه میگن چربی دور شکم باعث میشه بافت چربی دور تخمدان و رحم رو بگیره و نزاره فرد باردار بشه. بعضیا هم ...

نه عزیزم..معمولا دیر پریود شدن به تنبلی ربط داره..خب برو یه سونو بده ببین تنبلی داری یا نه خیالت راحت بشه😊😊

من برای اولین 17 روزتاخیر داشتم بعد 6 .5روز  با کالی امید ازمایش خون دادم  اومدم تو نی نی سایت گذاشتم جوابشو وقتی گفتن منفیه خیلی ناراحت شدم امیدوارم واسه شما مثبت باشه.

🙏 یکی همیشه هست که عاشق و مراقب منه 🙏😍🍁
اِ،يعني اين سايت بيشتر براي كساني هست كه مشكل بارداري دارن؟؟؟

😐😐😐😐😐😐😐😐

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...
2706