2733
2739
عنوان

کیا دوقلوهاشونو طبیعی زایمان کردن بیاین از تجربه هاتون بگین.

| مشاهده متن کامل بحث + 1540 بازدید | 54 پست

قدیم که امکانات نبود مجبور بودند طبیعی بیارن الان که دیگه فکر نمیکنم اجازه طبیعی بدند یعنی کلا ریسک خطرش بالاست

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕
برای چی نمونده کوچیکتر بوده از قل دیگه ؟وای ناراحت شدم براش

چند هفتته؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میشه برای من سر زایمانتون دعا کنید دوقلو باردار بشم😢

شازده کوچولو پرسید تو سواد داری؟ روباه گفت سواد ماله آدم هاست من شعور دارم
2728
هفته ی ۱۷ هستم میترسم از زایمان اخه دفعه ی قبل زایمان زودرس داشتم دخترمو از دست دادم سزارینم شدم اون ...

خودتم بخوای طبیعی ،اونا نمیزارن. ریسکش بالاست

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2740

نه بدون دارو باردار شدم خودم. ان شاء الله اگر دوقلو میخواین خدا برای همه تون بده ولی خیلی سخته الانم که یکم راه برم یا بشینم کمر درد،تنگی نفس معده درد دارم،مثل پیر زنا رفتار میکنم بنده خدا همسرم 

خودتم بخوای طبیعی ،اونا نمیزارن. ریسکش بالاست

تو تاپيكاي بارداري ميبينمت خبريه?🙃😋

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

نمیدونم بچه اش الان۶سالشه دومی روهم اورده عزیزم.

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
یکی از دوستام که دوقلو باردار بود رو به زور طبیعی زائوندنش، میگفت مردم و زنده شدم ولی گفتن مشکلی ندا ...

این زورشون من وکشته.خیرخواه مردم شدن نوع زایمان تعیین میکنن

2706