2733
2734
عنوان

سلام عیکم بانوهای نی نی سایتی(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 61 پست

فردوس خانم.

الان البته قدش سه برابر بلند تر شده

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فردوس خانم. الان البته قدش سه برابر بلند تر شده

مثل گلای گوشتی بکار دیگه اونجایی که داره زیادی قد میکشه رو ببر بزار تو خاک زود میگیره نیاز له ریشه نداره حتی با برگم میگیره

من عاشقم  عاشق این دنیایه دیوانه  
مثل گلای گوشتی بکار دیگه اونجایی که داره زیادی قد میکشه رو ببر بزار تو خاک زود میگیره نیاز له ریشه ن ...

تو آب نزارم اول؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
2731
من امروز داشتم واس نی نی توراهیم قصه میگفتم! داستان خواستگاری و عروسیمم گفتم!😁

فدات برم چه ناز😊 فقط من ربط این پست شما رو به کیک ابر و مسقطی و پیتوس ابلق متوجه نمی شم😃

خدا بزرگتر است
کجایی درجه هوا رو ببین چند تو شب  درجه نگهداری شمعدونی رو یادم نیست

شبا خیلی سرده. جاشونو عوض کنم مطمئنم پژمرده میشن، حداقل اینجوری فقط گل نمیدن. 

عزیزم مرسی که وقت گذاشتی، ج دادی😘

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
فردوس خانم. الان البته قدش سه برابر بلند تر شده

سبز بمونه 😊 

من نداشتم تا حالا 

ولی تو نت نوشته تو بهار قلمه بزنید  ولی اوایل پاییرم میزنن وقتی هوا خنک شه واس قلمه زدن خوبه 

بعدم بکار تو خاک سبک  آبم کم بده  ی نایلون ام بکش روش ی خرده سوراخش کن 

تو شدی 🌙من👶❤️
خیلی خوب گل میدادن. اما چند ماه ِ همگی با هم دست به یکی کردن، هیچکدوم گل نمیدن😕🙁

باید نور بخوره بهشون بعدم الان زمان جابه جایی وقلمه گیریه گل دادنش کم میشه باید تحمل کنی تا بهار دوباره گلای قشنگشو ببینی البته بزار نور زیاد بهش برسه

سبز بمونه 😊  من نداشتم تا حالا  ولی تو نت نوشته تو بهار قلمه بزنید  ولی اوایل پایی ...

چشم 😊

باید نور بخوره بهشون بعدم الان زمان جابه جایی وقلمه گیریه گل دادنش کم میشه باید تحمل کنی تا بهار دوب ...

ممنون عزیزم بابت راهنماییت. جلو پنجره ان نور بهشون میخوره. گمونم رفتن استراحت😁

چاره ای نیست جز انتظار 

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
تو آب نزارم اول؟

من تحمل ریشه زدن ندارم زود میکارم فقط بیشتر خاکشو ماسه بریز اینجور زودتر ریشه میکنه گلدونشم کوچیک بگیر هر چی جاش کوچیکتر باشه خودشو بهتر میگیره اولش آب فراوون بده بعد دیگه وایسا تا خاکش خشکشه نورم بزار بخوره بهش

2706