2733
2734
عنوان

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلویی

| مشاهده متن کامل بحث + 47671 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان ميوه و سبزيجات داره

پوست فكر نميكنم آسيب ببينه ...

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2731
من نفی نمی کنم احتمالش هست که واقعا این همه کم بشه منظورم این بود که کاهش وزن شدید و ناگهانی اینطوری ...

آهان متوجه شدم ...

😊

باز ببينيد نظر دوستاني كه استفاده كردن چطوره

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2738
اتفاقا پوست بيشتر از همه تو اين رژيم خود نمايي ميكنه پوست من عالي شد خيلي خوب بود برا پوستم

مرسي كه تجربه ت رو در اختيار ميذاري  💐

من اینو گرفتم روز دوم چنان سردرد وحشتناکی گرفتم که نتونستم ادامه بدم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

سلام دوستان. یه سایت رو بهتون معرفی میکنم برا خانم دکتر کابلی. انواع رژیم لاغری رو داخلش معرفی کرده. هر چند روز یکبار هم به تعداد رژیمهاش اضاف میشه. پیشنهاد میکنم حتما وقت بذارید و بخونید : https://drkaboli.ir/?p=6312

البته خود خانم دکتر کابلی هم رژیم ارایه میده.

سلام

این سایت هم یکی از سایت های خیلی خوب تجویز رژیم آنلاین هست. سایت rejimfit   که هم با دامنه .com و هم .ir  در دسترس هست. 

رژیمش خیلی خوبه. بعد از تجویز رژیم هم میشه همه چیز رو مطابق میل خودتون تغییر بدین. هر روز هم براتون پیامک میفرسته و انگیزتونو بالا میبره. 

2706