2737
2734

عزیزم من دکتر لیلا ملکی رو میشناسم واقعا دکتر خوبیه من خودم برای دومین بار که خواستم عمل کنم رفتم پیش ایشون و خداروشکر الان راضیم و اصلا مشکلی تنفسی ندارم و هم اینکه نامتقارن بودن بینی ام برطرف شد و الان مشکلی ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم برای جراحی بینی دنبال هزینه و قیمت کم نباشید خیلی جراحی مهمی هستش و هزینه به نسبت اهمیتی که دا ...

عزیزم نمیشه گفت دکترایی ک گرون میگیرن خوبن دختر خالم رفت تو قلهک عمل کرد 30 تومن گند زد توش  امسال ترمیمی رفت شمال با10 تومن  خیلیم عالی شده دکتر باید خوب باشه منصف باشه وگرنه دکتری ک ارزون میگیره دلیل بر بد بودنش نیست

سلام عزیزم من دو ماه قبل پیش دکتر نصیبه رستمی با 8 میلیون عمل کردم نتیجشم عالی شده. خیلی خانم دکتر خوبی ان. خوش اخلاق و با تجربه. 

به نظرم بهترین جراح بینی خانم تهران هستن و هم هزینه عملشون مناسبه و هم کارشون خوبه. شماره منشیشو میدم بهت یه زنگ بزن وقت بگیر ضرر نمی کنی 09017959599 

2728

من 2 ماه پیش عمل کردم پیش خانم دکتر نصیبه رستمی. از نتیجه ش واقعا راضی هتن پیشنهاد میکنم حتما نمونه کاراشونو خودتونم ببینید عالیه براتون اطلاعاتشونو میذارم
آدرس مطب
ایران ، تهران ، ونک ، خیابان صانعی ، پلاک ۲۳ ساختمان پزشکان سینا ، طبقه سوم ، واحد ۱۲
شماره تماس
09017959599

https://www.doctor-rostami.ir/گالری-عکس/

من 2 ماه پیش عمل کردم پیش خانم دکتر نصیبه رستمی. از نتیجه ش واقعا راضی هتن پیشنهاد میکنم حتما نمونه ...

آره دکتر نصیبه رستمی خیلی کارش خوبه 

منم پیششون عمل کردم بینیمو واقعا راضیم تازه قیمتاشم نسبت به جاهای دیگه خیلی مناسبه من 10 تومن شد کل هزینه جراحیم.نمیدونم یسری دکتر چرا انقد هزینه بالا میگیرن

2740
من 2 ماه پیش عمل کردم پیش خانم دکتر نصیبه رستمی. از نتیجه ش واقعا راضی هتن پیشنهاد میکنم حتما نمونه ...

من تعریفای دکتر رستمی رو دیدم تو نی نی سایت رفتم مطبش ماه پیش و ویزیت شدم. کسایی هم که برای برداستن گچ و تعویض چسبشون اومده بودن بینی هاشون خوب شده بود دیگه دلم گرم شد. دیروز هم عمل کردم. فعلا که گچ دارم اما مدلی که معلومه تا اینجا همونیه که میخواستم. منم 9300000 تومن شد هزینه ی عملم