2752
2734

من دکتر علی بصام رو می شناسم عزیزم . برو پیشش و نمونه کارای مریضاشو ببین خودت متوجه می شی که کارش چزوذه . من همکارم رفت پیشش عمل کرد کلا از این رو به اون رو شد . خیلی تغییر . انگار با یه عمل بینی کل صورتشو کوبید از نو ساخت. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به نظر من حتما قبل اینکه جراحی کنی حسابی تحقیق کن و برو مطب دکتر بشین و کسایی که جراحی کردن با هاشون صحبت کن چون اونا هم میتونن کمکت کنن من خودم برای اینکه بخوام جراحی کنم اومدم نی نی سایت و بهم دکتر بصام را معرفی کردن برای اینکه خیالم راحت بشه رفتم مطبشون نشستم و دیدم بیشتر کسایی که پیشش عمل کردن راضی هستن و مشکلی ندارن و من هم عمل کردم و خداروشکر الان  هم خیلی راضیم ام و اینکه بعد جراحی مشکلی نداشتم و الان شش ماه گذشته مشکل تنفسی و زیبایی نداشتم 

عزیزم من ایشون رو نمی شناسم دکتر ترحمی رو میشناسم که خواهرم پیشش پروتز سینه انجام داده کارش خوبه با خواهرم میفرستم مطبش کلی بیمار داشته که از  جراحی هایی که پیشش انجام داده بودن راضی بودن 26761574 شماره مطبش دارم چون همیشه بیمار داره بهتره که قبل از فتن به مطب زنگ بزنین که معطل نشین بهتون سر وقت ، برای ویزیت میگه بیاین . خیلی دکترمنصفی هست 

2731

عزیزم این قدر ارزون می خوای بینی ات رو هم خوب عمل می کنن؟ البته نمی گم دکتر من گرون می گیره ولی دیگه 5 میلیون چیزی نیست . من پیش دکتر ظفرمندکه عمل کردم گفتم هزینه اش مهم نیست فقط می خوام نتیجه اش عالی بشه از حق نگذریم هم خیلی از عملم راضیم و دکترم خیلی منصف بود و زیاد ازم پول نگرفت ولی بیشتر از 5 تومن شد . 

خیلیاا میگن با اینقدر قیمت پایین عمل می کنن ولی شاید از نتیجه اش پشیمون شی . از همون اول جراح بینی خوب پیدا کن برو پیشش عمل کن 021-88636604

من پیشنهاد می کنم کارای دکتر محسن اسدی رو هم ببنید من خودم یکی از نمونه کاراشونو تو سایتشون دیدم خیلی خوشم اومد رفتم تیر ماه بود عمل کردم 

یکی دیگه از معیارام واسه انتخاب ایشون این بود که عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران هستن این شد یه پون مثبت برای دکتر اسدی که من نوعی که دنبال یه جراح مطمئن میگردم ایشونو انتخاب کنم

من رفتم پیش دکتر مسعود حسن پور بینیمو عمل کردم واقعا راضیم ازش کارش خیلی خوبه. خیلیم ماهره. بینیمو طبیعی درآورد. هر کی میبینه باورش نمیشه عمل کردم. اصلا جای بخیش معلوم نیست. آدرس مطبش اینه سعادت آباد، خیابان سرو غربی، بعد از بلوار پاک نژاد، ساختمان نگار طبقه اول واحد ۴۸

سلام من بهت دکتر محسن زارعی و معرفی می کنم کارش معرکه اس هم کارش خیلی خوبه هم اینکه دوست من بینیش اتفاقا گوشتی بوده رفته پیشش خیلی طبیعی دراورده خود دوستمم از کارش خیلی راضیه 

خیلی حرفه ای هست تو این جراحی واقعا بی نظیره

قیمتم میدی ؟ 

کلی خندم گرفت 

ببین قیمت پایین و یالا نشون دهنده نتیجه نیستا ؟

من گمون نکنم دکتر راستا گرون بگیره چون کسی که پیشش عمل کرده چند سال یش بوده اما از جراحیش راضیه 

من خودم چون دوست دارم عمل کنم دائم پیجشو دنبال میکنم 

تا الان که نظرم عوض نشده تو اننتخابم 

میذارم پیجشو فک کنم قیمتم بهت بده برو بپرس ازش 

https://www.instagram.com/dr.rasta1/

من بهم دکتر آخوندی نسب رو پیشنهاد دادن 

کاراشو که میبینیم خیلی خوبه 

چون بادختر خالم میخوایم دوتایی بریم 

الان دختر خالم پسند کرده کارشو 

واقعا کارش تمیزه 

مخصوصا اگر بینی طبیعی بخوای خیلی کارشو خوب انجام میده 

منم خودم طبیعی دوس دارم 

جراحی بینی خیلی کار ریسکی و پر خطریه من خودم دو سال در حال گشتن دنبال دکتر خوب بودم که در نهایت بعد از چندین بار مراجعه به مطب پزشکای مختلف دکتر نسرین راستا رو پیدا کردم و دو ماه پیش عمل کردم که واقعا راضیم 

انتخاب جراح بینی خیلی سخته مخصوصا واسه ماهایی که بینی های گوشتی داریم من که چند تا دکتر رفتم و نمونه کاراشونو دیدم و از کار دکتر عطایی خیلی خوشم اومد میزران نمونه کاراشو شمام ببینید منم می خوام برم پیشش برای عمل هفته دیگه http://drataei.com/عکس-جراحی-بینی/