2737
2739
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344375 بازدید | 49479 پست
بچهاا هیچ کدومتون علائم ندارین؟

من همیشه تخمک گذاریام روز ۱۳ سیکلم اتفاق میفته ولی این ماه از روز ۶ سیکلم تخمدان چپم درد میگیره و تیر میکشه و الان تقریبا ۵روزه این دردو دارم تا یکم کار سنگین میکنم درد میگیره ولی میدونم که علائم حاملگی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچها من فردایی ک اقدام داشتم چهل پنجاه تا دراز نشست رفتم بنظرتون کارم بد بوده؟؟؟

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2728
من همیشه تخمک گذاریام روز ۱۳ سیکلم اتفاق میفته ولی این ماه از روز ۶ سیکلم تخمدان چپم درد میگیره و تی ...

خدا رو چ دیدی گلم شاید بارداری بعضیا تازه بدون علائم باردار میشن

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

۲۴ ساله 

ده ماه اقدام 

نمیدونم مشکلم چیه دقیقا😆😆😆

علایم تنبلی رو دارم ولی توی سونو چیزی نشون نداد ، انشالله یکی دوماه آینده میرم عکس رنگی انجام میدم ،شوهرمم آزمایش اسپرم میده ، دکترم تابستون واسمون نوشت اینارو، ولی گفتم بزار اقدامم یه سال بشه بعد انجامشون میدیم انشالله و درمان جدی رو شروع میکنم😊😊😊

منم همین حرفو به مادرم گفتم مادرم کلی دعوام کردو گفت صبور باش خدا همه رو که امتحان نمیکنه

بخدا خانوادمم همینجور بودن با اولین اقدام فقط من😭😭😭

خدا رو چ دیدی گلم شاید بارداری بعضیا تازه بدون علائم باردار میشن

آخه من ۵مهر پری شدم

ولی خب خیلی عجیب غریب بود مدلش

اصلا مثل دفعه های قبل نبود نه درد داشتم نه خونریزیم شدت پیدا کرد و نه لخته بینی داشتم

آزمایش بارداری هم دادم ولی منفی بود

2738
۲۴ ساله  ده ماه اقدام  نمیدونم مشکلم چیه دقیقا😆😆😆 علایم تنبلی رو دارم ولی توی سونو چ ...

سنی نداری خاهری ان شاالله ب زودی همگی نتیجه میگیریم منم رفتم سونو از رو شکم گفت مشکلی نداری ولی مو زائد در حد یکی دوتا دو سینه هام هست زیر گردنمم هست😭

آخه من ۵مهر پری شدم ولی خب خیلی عجیب غریب بود مدلش اصلا مثل دفعه های قبل نبود نه درد داشتم نه خونر ...

بعضی وقتا ازمایشم نشون نمیده دیگ سونو ک میری سونو نشون میده عزیزدلم شاید لک لانه گزینی بوده😍😍😍

بچههاااای از گیاهان عطاری عسلو اینجور چیزا هیچکدومتون استفاده نمیکنین؟؟؟؟

بعضی وقتا ازمایشم نشون نمیده دیگ سونو ک میری سونو نشون میده عزیزدلم شاید لک لانه گزینی بوده😍😍😍

منم هر شب بهش فکر میکنم و میگم یعنی میشه سه شنبه برم واسه سونو و دکترم بگه بارداری.

ولی میدونم که اینا همه خیالاته و دل خوش کردنه.

شاید هنوز صلاحم نیست که مادر بشم

این ماه اونقد قرص اینا خوردم ک نگو سرم اینا بهم زدن اگ بدونی حالم چقدبد بود ویروس گرفتم بازم خوب نشد ...

😭😭😭خیللیییی سخته انتظاااااار لعنتی

منم هر شب بهش فکر میکنم و میگم یعنی میشه سه شنبه برم واسه سونو و دکترم بگه بارداری. ولی میدونم که ا ...

خیال نیست عزیزدلم خیلیا رو دیدم همینجور شدن بعدم واسه ناامی، شدنت خیلی زوووووده😭

2706