2733
2734
عنوان

وااای توروخدابگیدبااین مردچیکارکنم😭😢

| مشاهده متن کامل بحث + 7744 بازدید | 228 پست

اح شوهر منم چندسالع مرتب میره اربعین،منم از الان دعوا دارم باهاش،تو شهر غربت میخاد ولم کنه بره با دوتا بچه،سالای قبل میرفتم خونه مادرم اما امسال دخترم میره مدرسه

خدایا خستم پس کی ب دادم میرسی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مادرشوهروپدرشوهرم فوت کردن.مامان بابامم طفلیا حوصله نگهداری ندارن مدرسه بچه ها هم دوره ازاونا😢

آخی....خدا کمکت کنه....شوهر منم دو سه باری رفته،رفتم خونه مامانم موندم...بچه هام عششششق و‌صفا....کوچیکن اونجا بهشون خوش میگذره

2731

چقدر سخت.چی بگم.از طرفی شما تنهایید و نیاز به کمک داری.از طرفی هم زیارت امام حسینه.

از امام حسین بخواه با هم بطلبه.اما میتونی با حضرت معامله کنی.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

حیلی سخته.ولی اشگ ریختن فایده نداره.

اون چندروز رو از کسی کمک بگیر.مثلا خواهری .مادری....

بعدم چرا ماخانما انقدر خودمونو وابسته  نشون میدیم.

من‌الان‌تصور کردم.مگه اونایی که رفتن جنگ یا شهید شدن.وچند تابچه داشتن زناشون چکار میکردن.

ماباید یاد بگیریم یه موقع هایی موقعیتهارو مدیریت کنیم

واااای مثل بابای من،البته خب مامانم مثل شما سرش شلوغ نیست ....ولی بابام هرسال میره بعد کلی مریض میشه ...

تازه اونجا اشنا پیداکرده ورفیق پیداکرده وسالی یه بارم اونا میان خونه ی بابام اینا ومامانم میمونه بامهمونایی که زبونشونم متوجه نمیشه....عاشق بابامم کلا خیلی باحاله.

حالا تو این شرایط لازمه خودت شیر بدی؟؟؟

نمیخورن هیچی شیشه نمیگیرن ازشانس من

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
تازه اونجا اشنا پیداکرده ورفیق پیداکرده وسالی یه بارم اونا میان خونه ی بابام اینا ومامانم میمونه بام ...

😀😀

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم